5G® KATLANIR KİLİT SİSTEMİYLE DÖŞEME MONTAJI KOLAY ve EĞLENCELİ

Döşeme ürünlerinin montaj sistemleri nihai müşteri memnuniyetini büyük ölçüde etkilemektedir. Bir zemin kurulumunun hem sonucu mükemmel olmalı hem de zaman içinde mükemmel kalmalıdır. Välinge’nin 5G® katlanır kilitleme sistemi, en hızlı ve en kolay kurulum yöntemini sunarken paneller arasında mükemmel bir bağlantı sağlamak amacıyla optimize edilmiştir.

5G® ile zemin montajı her seferinde mükemmel sonuç veren hızlı ve basit bir işlem haline gelir. Döşeme tahtasını herhangi bir alet kullanmadan geçirmeniz ve yerinde katlamanız yeterlidir.

 

OLABİLECEK EN BÜYÜK HIZ

Zemin panellerini monte etmek için ihtiyacınız olan tek şey; bir kişi, bir çift el ve tek bir harekettir. 5G® Katlanır Kilit Sistemi, ister bir profesyonel ister kendi başına yapan herhangi bir kişi tarafından yapılıyor olsun farketmeden kurulum süresini önemli ölçüde azaltır.

ZORLUKLARA HAZIRLIKLI

Kapsamlı testlerden geçirilen 5G®, 4 mm kalınlığa kadar ahşap, laminat ve esnek zemin kaplama ürünlerinin en zorlu koşullarda bile dayanmasını sağlayacak şekilde tasarlanmış ve optimize edilmiştir.

KİLİTLEMEDE DÜNYA STANDARDI

2004 yılında piyasaya sürülmesinden bu yana, kendini kanıtlamış olan 5G® kurulum sistemi, dünya çapında döşeme üreticileri tarafından 1,5 milyar metrekareden fazla laminat, ahşap ve esnek zemin kaplamalarının üretiminde kullanılmaktadır.

ESNEK DESEN KURULUMU

Balıksırtı, kare sepet, paralel sıralar veya taş desen… En sevdiğiniz hangisi?
5G® Katlanır Kilit Sistemi her türlü desen kurulumunda çok yönlü ve esnek kullanım sağlar.