fbpx

ALAN MOBİLYA

2013 yılının son çeyreğinde kurulan Alan Mobilyaları yaptığı yatırımlar ve başarılı pazarlama stratejileriyle kısa sürede sektörün sayılı firmalarından biri olmayı başarmıştır.

Piyasanın arz talebini iyi bir şekilde değerlendiren, yeniliğe açık olması nedeniyle kendini sürekli yenileyen, en sağlıklı büyümenin müşteri memnuniyetine dayalı olduğunu bilen ve müşterilerine maksimum faydalar üreten bir kuruluştur.

Kaliteli ürün kaliteli hizmet prensibinden vazgeçmeden en uygun fiyatı sunmayı ilke edinen, fabrikasyon standartlar yanında özel ölçülü ürünlerde de müşterisinin hayal ettiği her şeyi gerçeğe dönüştürme politikasını benimseyen bir kuruluştur.

Müşterilerinden aldığı güç ile yarınlara umutla bakan Alan Mobilyaları her geçen gün kendisini yenileyerek daha sağlam adımlarla durmadan hep ileri gitmeyi hedeflemektedir.

Kurulduğu günden itibaren Topkapı – Tek Merkez Mobilyacılar Çarşısında 8. Mağazasını açmış olup emin adımlarla sektörde büyümeye devam etmektedir.

Modern ve dekoratif tasarımlara sahip ürün yelpazesi ile kaliteden ödün vermeden hizmetini devam ettirmeyi başarmış ender Mobilya firmalarındandır. Modayı anlık olarak takip etmesi ile yapılan modern düzenlemeleri kendi bünyesinde uygulaması, oldukça geniş bir kitleye hitap etmesini beraberinde getirmiş olup, Alan Mobilyaları’yı sektöründe tanınmış bir firmaya dönüştürmüştür.

Topkapı Tek Merkez’de bulunan 4 farklı showroom ve sex shop Alan Mobilyaları Online Satış Mağazamızda var olan ürünler ile sizlere kalite standartlarının üstünde bir hizmet sunmayı amaçlamaktayız. Mağazamızı ziyaret etmeden ve www.alanmobilyalari.com sitemize göz atmadan mobilya satın almak konusunda karar vermeyin…
Sizleri kaliteden yararlanmak için mağazalarımıza bekliyoruz.

Orta Mah. Topkapı Maltepe Cad. Tek Merkez AVM No:4 Zemin Kat , Dükkan No : 2 – 3 – 4, 34040 Bayrampaşa/İstanbul

T 0212 610 58 58

www.alanmobilyalari.com