Emily Morrow Home DOMOTEX USA 2019’daki Tasarımcı Panelinde

Bu yıl ilki gerçekleşecek DOMOTEX USA fuarının organizatörü Hannover Fairs USA, fuar kapsamında 1 Mart 2019 tarihinde düzenlenecek olan tasarımcı paneline ev sahipliği yapmak üzere Emily Morrow Home ile iş birliği yaptığını duyurdu. Aynı zamanda DOMOTEX USA fuarının danışma kurulunun bir üyesi olan Emily Morrow Home’un CEO’su ve kurucusu Emily Morrow Finkell, tasarımcıların ilgisini bu yeni fuar etkinliğinde toplamaya kararlı bir şekilde aktif olarak çalışmalarını sürdürüyor. Finkell’in iç tasarım topluluğu ile olan yakın aktiviteleri ve şirketin 2018 tasarımcı etkinliğinin başarısı ile desteklenen panele katılmak için https://domotexusa.com/reg/ adresinden kayıt yaptırabilirsiniz.

“Tasarımcı panel etkinliğine ev sahipliği yapmak üzere DOMOTEX USA ile ortaklık yapmak bir ayrıcalık” diyen Finkell sözlerine şöyle devam etti: “Bu heyecan verici, yepyeni zemin kaplama fuarı, dünyanın önde gelen tasarımcılarının biraraya gelerek trendlerin zemin kaplama endüstrisini nasıl etkilediğini paylaşmaları için mükemmel bir ortam sunuyor.”

Etkinliğin ana teması olan Design is a Journey (Tasarım bir Yolculuk), Finkell’in son zamanlarda Afrika’ya yaptığı seyahatleriyle birlikte tasarımcıların konut ve ticari iç mekanların gelişiminde gittikçe artan önemini yansıtıyor. Panelin moderatörlüğünü yapan Finkell, iç tasarımın değişen manzarasını ve tasarımcıların yeni bin yıllık çağdaki rolünü ele alan tartışmalara öncülük edecek. Kentleşme ve görselleştirme teknolojisi gibi makro eğilimleri içerecek şekilde renk, malzeme ve stilin ötesine geçen konuların yanı sıra mevcut ve gelecekteki eğilimler hakkındaki görüşler de paylaşılacak. Katılan panel tasarımcıları arasında Mark Woodman Design + Color şirketinden Mark Woodman, LLC, Currey & Company’den Brownlee Currey, Loretta’nın İç Tasarımından Loretta Willis ve Mollie Surratt Pazarlama’dan Mollie Surratt gibi isimler yer alıyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan ABD Hannover Fuarcılık (HFUSA) DOMOTEX USA fuarı direktörü Donna Busse, “Bu panel, bu meslekte olanlar için önemli olan konular ve tasarım işlerini büyütmek zorunda oldukları fırsatlar hakkında eyleme geçirilebilir bilgiler sağlayacaktır” dedi.

Emily Morrow Home etkinliğe ev sahipliği yapmanın yanı sıra DOMOTEX USA 2019’da fuar katılımcısı olarak da yer alıyor. Şirket, Finkell’in Afrika’ya yaptığı yolculuktan ve muhteşem Wildebeest göçü ile Afrika kıtasının muhteşem manzarasından ilham alan lüks bir sertağaç serüvenini fuar ziyaretçileriyle buluşturacak.