HEDEF 1 Milyon Dolar İhracat

Ünsallar parke 1986 yılında kurulan ve bugün ise 300.000 $ ihracat rakamını yakalamış tam bir başarı öyküsüdür.

1998 tarihinde sektörün öncü kuruluşlarından olan Çamsan Entegre Ağaç Sanayi A.Ş. ile anlaşarak laminat parke pazarının hakimi konumundaki ÇAMSAN PARKELAM markalı ürünlerinin Türkiye’deki ilk bayiliğini almıştır.

Devam eden yıllarda Turanlar Grup’un ürettiği Peli Parke markasınında ana dağıtımını üstlenmiştir. Çeşitli ithal ve yerli diğer markalar ile ürün zenginliğini her zaman bünyesinde barındıran Ünsallar Parke birçok firmaya ürün tedariği yapmıştır.

Bugün ise Edirne’ den – Kars’a Sinop’tan Hatay’a kadar Türkiye Cumhuriyet’inin tüm şehirlerine satış ve montaj ağına sahip olan Ünsallar parke, yurtiçi faaliyetlerine ek olarak Ürdün, Fas,Mısır, Suudi Arabistan, Sudan, Kenya, Rusya ve Yunanistan gibi ülkelere ihracat yapmaktadır.

Hedeflerini 15 ülkeye çıkarmak isteyen Ünsallar parke 2018 yılı sonunda toplam satış hedeflerinin 1 Milyon $ İhracat olarak belirlemiştir.

ORSİAD Gazetesi olarak, ülkemizin cari açığının kapanmasında verdikleri bu değerli çalışmalarından dolayı ÜNSALLAR PARKE’yi yürekten kutluyoruz.