Hedef Doğru Pazarlar ise Anahtar Orsiad

hedef-pazarlar

orsiad_3d-kapak_martPAZARLAMA MALİYETLERİNİZ Mİ ARTTI?
SATIŞ KANALLARINDA SIKINTILAR MI YAŞIYORSUNUZ?
YENİ MÜŞTERİ BULMAKTA İLETİŞİM SIKINTISI MI ÇEKİYORSUNUZ?
HEDEFİNİZ YENİ PAZARLARA AÇILIP DAHA FAZLA MÜŞTERİ PORTFÖYÜ OLUŞTURMAKSA;
BIRAKIN ORSİAD GAZETESİ SİZİN İÇİN ÇALIŞSIN.
NASIL MI?
ORSİAD GAZETESİNE İLAN VERİN, HEM SİZİN İÇİN TÜM DÜNYADA TANITIM YAPALIM, HEM DE SİZİN PAZARLAMA MALİYETLERİNİZİ DÜŞÜRELİM.
İSTER İLETİŞİM VE TASARIM YÖNETİMİNİZİ SİZ YAPIN, İSTERSENİZ PROFESYONEL EKİPLERİMİZ SİZİN İÇİN UYGULAMALARINIZI YÖNETSİN.

Orsiad Gazetesi Sektör ile alakalı yerli yabancı tüm fuarlara gazete olarak katılmakta ve gazetenin dağıtımını tüm stand ve fuar ziyaretçilerine etkin şekilde gerçekleştirmektedir. Ayrıca her ay düzenli olarak yayımlanan Orsiad Gazetesi tüm müşterilerin adreslerine posta yolu ile gönderilmektedir (Bakınız: Dağıtım Listesi).

Orman Sanayi İş adamları Gazetesi ORSİAD, Orman Sanayi ve ürünleri sektörüne yönelik ücretsiz dağıtılan aylık basılı yayındır. Sektör ve sektörde üretilen malzemeler hakkında gelişmeleri yakından takip eder, yenilikleri en doğru şekilde okuyucularına aktarır. ORSİAD Gazetesinin diğerlerinden farkı, sadece bu sektör hakkında ayrıntılı bilgi veren ve tüm sektöre ücretsiz olarak dağıtılan tek gazete olmasıdır.

Orman Sanayi İş Adamaları Gazetesi içeriğinde, kurumlar arası iletişim köprüsü kurmak ve sektörün gelişimine destek olmak amacıyla; var olan tüm kurum, dernek ve oda başkanlarına sorunlara işaret edebilecekleri, çözüm önerilerini sunabilecekleri köşeler tahsis edilmiştir.

Orman Sanayi İş Adamaları Gazetesi haber köşelerinde; sektörle ilgili yeniliklere, etkinliklere ve sektörde üretim yapan firmaların ayrıntılı bilgilerine yer verilir. Bu sayede okuyucular, yeni üretilen bir ürün, yeni açılan bir fabrika veya bir etkinlikten haber alırken, duyurmak istedikleri konuları da tüm sektöre doğrudan ulaştırabilirler. ORSİAD’ın haber köşeleri rafine hedef kitleye dolaysız ulaşma imkanı verir.

Orman Sanayi İş Adamaları Gazetesi, PTT ile yapılan özel anlaşmayla iş adamlarına PTT Posta ve Kargo ile ÜCRETSİZ olarak ulaştırılır.

Orman sanayisinde üretilen ya da ithalatı yapılan MOBİLYA, MOBİLYA AKSESUARLARI,MDF, SUNTA, HDF, PLAYWOOD, PARKE,KAPI VE AKSAMLARI, YONGA LEVHA,MAKİNACILAR, İNŞAAT FİRMALRI, NALBURLAR vb ürünlerin satışını yapan, bu ürünlerden mobilya, ara malzeme ve aksesuar üreten toptancılar ve satış noktalarının tamamına ÜCRETSİZ olarak dağıtılır.
Reklam fiyatlarımız için tıklayınız Detaylı bilgi için 0 539 303 32 26Gazete Arşivimiz