fbpx

İTALYA, AVRASYA CAM FUARI’NDA

İTALYAN CAM ENDÜSTRİSİNİN 4 LİDER MARKASI, İTALYAN DIŞ TİCARET VE TANITIM AJANSI’NIN DESTEĞİ İLE, 6-9 MART TARİHLERİNDE, TÜYAP İSTANBUL FUAR VE KONGRE MERKEZİ’NDE ZİYARETÇİLERİNİ AĞIRLAYACAK

 

REED Tüyap Fuarcılık A.Ş. tarafından organize edilen ve cam endüstrisinin bileşenlerini bir araya getirdiği Avrasya Bölgesi’nin en büyük fuarı olan Avrasya Cam 2019 Fuarı 6-9 Mart tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

 

2018 yılında yurt içi ve yurt dışından toplam 70.909 ziyaretçiyi ağırlayan fuara, 24 ülkeden 644 firma katılmış ve önemli işbirliklerinin temeli atılmıştı.

67 ülkede 79 ofisi ile İtalyan ve Türk şirketleri arasındaki ticari ilişkilerin, işbirliğinin ve yatırımların teşviki ve geliştirilmesinden sorumlu İtalyan Dış Ticaret ve Tanıtım Ajansı, Avrasya 2019 Cam Fuarı’na GIMAV (İtalyan Makina, Ekipman ve Cam İşleme İçin Özel Ürünler Üretici ve Tedarikçileri Derneği) işbirliği ile katılacak olup, fuarın yerli ve yabancı ziyaretçilerini, alt katılımcısı olan 4 İtalyan firmasıyla kendi standında ağırlayacak.

 

İtalyan Dış Ticaret ve Tanıtım Ajansı ile aynı standı paylaşacak olan İtalya’nın cam sektöründe öncü firmalarından Star Srl, TK Srl, Schiatti Angelo Srl ile Triulzi Cesare Special Equipment Srl ziyaretçilere ürünlerini, projelerini, hizmetlerini tanıtma imkanına sahip olurken, mevcut ve potansiyel müşterileriyle bir araya gelecekler.

 

İtalyan Dış Ticaret ve Tanıtım Ajansı, 6-9 Mart tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek Avrasya Cam Fuarı 2019 kapsamında Salon 12 1210D nolu standda ziyaretçileriyle buluşacak.