Kelebek Vanensi Koleksiyonu; Evlerde Zarafet ve Gücün Dansı

Kelebek Vanensi Koleksiyonu’nda tasarım ve konfor buluşuyor. Yatak odası, oturma ve yemek odası takımları bulunan koleksiyonda yer alan pratik yatak mekanizması sayesinde rahatlık ve şıklık Kelebek kalitesiyle evlere taşınıyor.


Kelebek, Vanensi Koleksiyonu’nda yer alan yemek, oturma ve yatak odası takımlarıyla, evlerinize adeta sihirli bir dokunuş değecek. Vanensi Yemek Odası Takımı, kenarları yumuşatılmış ceviz çerçeve ve parlak mermer yüzeyin uyumlu buluşmasıyla keyifli yemek sohbetlerine şıklık katmak için tasarlandı. Sarmal yapıdaki kapitone sandalyeleri ve sabit mermer masasının yanı sıra, ceviz açılır masa alternatifiyle çok fonksiyonel.

Şık çizgilerin, güçlü profillerle birleştiği Vanensi Oturma Takımı, zarafeti ve gücü bir arada sunan tasarımını, altın detaylar, asil siyah ve ceviz sıcaklığıyla taçlandırıyor. Kanepelerin sırt kısmında bulunan özel mekanizma sayesinde daha rahat ve geniş bir oturum opsiyonu da sunuyor.

Güçlü siyah ve sıcak cevizin uyumlu şıklığının fonksiyonel sadelikte hayat bulduğu Vanensi Yatak Odası Takımı, günün yorgunluğundan uzaklaştığınız yepyeni dinlenme mabediniz olmaya aday.