fbpx

MAXTIGER Şimdi Türkiye’de

Tutkal uzmanı MAXTIGER’IN üstün kalite ve zengin ürün çeşitliliğini keşfedin…

Uzun yıllardır zemin yapıştırıcıları ve yalıtım kimyasalları konusunda hizmet veren MaxTiger, üstün kalite ve zengin ürün çeşitliliği ile ürünlerini Türkiye’de de kullanıcıların hizmetine sunmaya başladı.

MaxTiger MOB-7009 PU Çift Komponentli Parke Tutkalı

Çift komponentli poliüretan esaslı,  suya ve neme dayanıklı üstün özelliklere sahip solventsiz yapıştırıcıdır.

Kullanım Yerleri: Her türlü parkenin beton, seramik, mermer ve ahşap üzerine yapıştırılmasında kullanılır. Neme dayanıklıdır. Kuru ve temiz yüzeylere uygulanır ve dağılma yapmaz. Alttan ısıtmalı sistemlerde rahatlıkla kullanılabilir.

MaxTiger ESD – 9071 / AC Pvc &Vinil Tutkalı

İç mekanlarda PVC ve vinil zemin kaplamalarının beton seramik ve ahşap gibi zeminlere yapıştırılması için geliştirilmiş akrilik dispersiyon yapıştırıcıdır.

Kullanım Yerleri:

Evsel ve ticari zeminlerde PVC , Vinil zemin kaplamalarında, köpük ve lateks tabanlı halılarda, esnek tekstil izolasyon şiltelerinin yapıştırılmasında kullanılır.

MaxTiger MOB-8010 KY Karo Halı Tutkalı

 

MaxTiger MOB-8010 KY Karo Halı Tutkalı tek komponentli, su bazlı, zemin üzerinde kaymazlık özelliği sağlayan özel bir akrilik dispersiyondur.

Kullanım Yerleri:

Tüm emici ve emici olmayan zeminlerde, PVC veya PU tabanlı karo halıların yapıştırılmasında, anti statik karo halıların döşenmesinde, beton, metal, sunta veya var olan kaplamaların üzerine yeni kaplama yapılmasında kullanılır.