Välinge’nin Şangay’daki destek merkezi açıldı

Välinge Innovation 5 Aralık 2019’da, Kunshan’daki Homag China Golden Field adresindeki destek merkezinin resmi açılış törenini gerçekleştirdi. Etkinliğe Välinge İsveç’in CEO’su Niclas Håkansson, Jintian Haomai Genel Müdürü Guan Jianhua’nın yanı sıra diğer liderler, kurumsal temsilciler ve endüstri meslektaşları katıldı.

Bölgedeki büyümenin doğal bir sonucu, Välinge’in yerel varlığını ve desteğini artırmak amacıyla Çin ve çevresindeki pazarlara daha hızlı ve daha zamanında teknik destek ve hizmetler sunması oldu.

Välinge CEO’su Niclas Håkansson, hoş geldiniz konuşmasında: “Välinge Şangay Temsilciliği 2011 yılında kurulduğundan beri Çin’de 150’den fazla patent lisans sözleşmesi imzalandı. Çin’in mobilya ve döşeme endüstrisi daha fazla iş fırsatı ve değeri yarattı. Kunshan Teknik Destek Merkezi’nin kurulması, şirketimizin Çin ve çevresindeki alanlarda ticari destek ve gelişmeyi daha da artıracaktır” dedi.
Kurdele kesme töreni, Niclas Håkanssonve Jianhua Guan tarafından ortaklaşa gerçekleştirildi.

Jintian Haoma Genel Müdürü Jianhua Guan ise konuşmasında şunları söyledi:“Välinge çok güçlü bir araştırma ve geliştirme şirketi. Zemin kilitleme teknolojisi, insanların zemin döşeme şeklini tamamen değiştirdi ve zemin kaplama endüstrisi için büyük başarılar ve gelişmelerle sonuçlandı. 5G® zemin kilitleme teknolojisinden türetilen Threespine® tıklama mobilya teknolojisinin aynı başarıya ulaşacağını ve sektördeki işletmeleri bu teknolojiyi aktif olarak tanıtmak ve mobilya pazarına yeni fikirler getirmek için güçlerini birleştirmeye teşvik edeceğine inanıyorum.”
Etkinlik ayrıca, üretim sürecinin bir gösterimi ve Threespine®’in montajını içeren rehberli bir rehber turu da kapsadı. Konuklar, hem çift uçlu tenoner hem de CNC makinesinde üretilen Threespine® mobilyalarına şahit oldular. Ayrıca, sahada Liteback® teknolojisinin bir üretim gösterimi de yapıldı.
Destek merkezinde:
• Threespine®, Liteback® ve yer kurulum teknolojilerinin üretim gösterimi
• Yukarıdaki teknolojiler için özelleştirilmiş numune temini
• Müşteri eğitimi ve staj
• Laboratuvar testleri ve QC
• Plastik iç parçaların temini / dağıtımı gibi bölümler yer alıyor.
Välinge, sektörün önde gelen bir makine tedarikçisi olan Homag Group’un desteğiyle artık yerel teknik destek sunabiliyor, istenilen malzemelerden örnekler üretebiliyor