Yıldız Entegre, orman ürünleri sektöründe lider!

Orman ürünleri alanında Türkiye’nin lider üreticisi konumunda bulunan Yıldız Entegre, İstanbul Sanayi Odası tarafından açıklanan “Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu” raporunda 45’inci sırada yer aldı. Listede bir önceki yıla göre 6 sıra yükselen Yıldız Entegre, bu başarıyla orman ürünleri sektörünün bir numarası oldu.

İstanbul Sanayi Odası, her yıl merakla beklenen “Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu” listesini açıkladı. Türkiye’deki sanayi kuruluşlarının 2018 performanslarına göre hazırlanan listede geçtiğimiz yıla göre 6 sıra yükselen Yıldız Entegre, 3,4 milyar TL’yi aşan cirosuyla Türkiye’nin en büyük 45’inci sanayi şirketi oldu. Yıldız Entegre, gösterdiği bu başarılı performansıyla orman ürünleri sektörünün de zirvesinde yer aldı. Yıldız Entegre, sadece özel kuruluşların bulunduğu listede 45’inci sırada dikkat çekti.

Konuyla ilgili açıklama yapan Yıldız Entegre Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü Ercan Şahin, ülkesi için üretmeyi, yatırım yapmayı ve istihdam sağlamayı ilke edinmiş bir şirket olarak, İSO 500 listesinde ilk 50 içinde yer almaktan büyük gurur duyduklarını ifade etti.

Türkiye’nin gelecek hedeflerine ulaşabilmesinde sanayi kuruluşlarının rolü ve sorumluluğunun önemine dikkat çeken Şahin, “Yıldız Entegre olarak müşterimizi dinliyor, ihtiyaçlarını anlıyor, ürün ve hizmet yelpazemizi bu geri bildirimlerle geliştiriyoruz. Tüm bunları da çevreye ve insana saygılı bir üretim anlayışıyla sürdürüyoruz. Sektörün lideri olarak, bugün olduğu gibi gelecek dönemde de faaliyetlerimize hız kesmeden devam edeceğiz.”” dedi.