1.ULUSLARARASI ORMAN, AĞAÇ ENDÜSTRİSİ VE TİCARETİ KONFERANSI BAŞARIYLA GERÇEKLEŞTİ

 

IMC Organizasyon, 21 Ağustos 2014 tarihinde, İstanbul 5*By Otell’de gerçekleştirdiği ULUSLARARASI ORMAN, AĞAÇ ENDÜSTRİSİ VE TİCARETİ Konferansı ile yalnızca yeni bir başarıya imza atmakla kalmadı, aynı zamanda sektörün gelişimine fayda sağlayacak çok önemli yeni bir organizasyona da ev sahipliği yaptı.

 

IMC Organizasyon’un birincisi gerçekleştirdiği konferans, orman ağaç endüstrisinin lider firmalarını ve değerli yöneticilerini ağırladı. Konferansın açılış konuşmasını, T.C. Orman ve Su İşleri Bakanlığı Orman Genel Müdürlüğü, Genel Müdür Yardımcısı, Sn. Halil Coşkun gerçekleştirdi.

 

IMC Organizasyon’un hazırlıklarını çok kısa bir süre içinde gerçekleştirdiği konferansta, destek sağlayan dernek ve kuruluşların başkan ve yöneticilerine teşekkür edildi. Dernek yöneticilerinin yanı sıra konferansa destek sağlayan sponsorlar; YILDIZ ENTEGRE, AGT AĞAÇ SANAYİ, DIEFFENBACHER ve sektörün öncü gazetesi ORSİAD Gazetesi yöneticilerine de katkıları için teşekkür edildi.

 DSC_4757

Konferansa başarılı sunumlarıyla katkı sağlayan profesyonel yöneticiler, ağaç endüstrisinin nabzını tuttular ve tüm gelişmeleri sektör delegeleriyle paylaştılar. Paylaşılan bilgilerin sektör gelişimi açısından fayda sağlarken, konferansın kahve ve iş bağlantıları bölümlerinde, karşılıklı ilişkilerin gelişmesi ve işbirlikleri adına verimli oldu. Özellikle yeni pazar arayışı doğrultusundaki delegeler, konferanstan memnuniyetle ve tekrarını ümit ederek ayrıldılar.

DSC_4720