1998’den beri kalite üretiyoruz

Yıldız Sunta MDF AŞ, 1998 yılında devreye aldığı Kocaeli’ndeki tesislerinde bugün toplamda 1.1 milyon metreküp yıllık üretim kapasitesi ile; MDF ve yonga levha üretmektedir. İlgili üretiminin çok önemli bölümünü katma değerli ürünlere çevirerek; toplamda 78 ayrı mobilya dekoru ile yıllık 50 milyon metrekare dekoratif mobilya paneli ve yine birbirinden güzel ve farklı özellikte 50 ayrı dekoru ile bu gün dekorasyon ve inşaat sektöründe ciddi beğeni kazanmış MOONLOC markası adı altında 20 milyon metrekare laminant parke üretmektedir.

Yıldız Sunta MDF AŞ, yenilikçi yapısı ve ileriye dönük yatırımları ile 2003 yılında laminant parke üretimine başlamış ve oluşturduğu MOONLOC markasını kısa sürede bir dünya markası haline getirmiştir.

Moonloc markası ile laminant parke ürünlerinde ülkemizi 2004 yılında ilk defa tutkalsız, kendinden kilitli, uluslararası patent haklarını koruma prensibi çerçevesinde parke sistemi ile tanıştıran Yıldız Sunta MDF AŞ, sonrasında laminant parke ürünlerinde sektörde öncesinde var olmayan yeniliklere hız kesmeden devam etmiştir. Ülkemizde üretilen ilk görsel ve fiziksel olmak üzere, üç boyutlu parke üretimini Registered Embossing teknolojisi ile gerçekleştirerek, doğal ahşap parkeye göre kıyaslanmayacak ölçüde; çizilmezlik ve dayanıklılığa sahip MoonWood Plus serisi ürünlerini halkımızın beğenisine sunmuştur.

Moonloc markasının yenilikleri ve başarılı çalışmaları süreç içerisinde devam etmiş ve sektöre sayısız ürün kazandırmıştır. Her mekana ve zevke özel ürünler üretmeyi ilke edinen Moonloc markası her biri birbirinden farklı özellik ve güzelliğe sahip yeni ürünlerini 2013 yılında piyasaya sunmaya hazırlanmaktadır.

Yeni Ürünlerimiz :


Bu ürün ile laminat parkenin görünümü, daha doğal bir ebata taşınmış, üst sınıf mekanlarda uygulama imkanı sunulmuştur. Sunulan 3 ayrı kalınlık ile farklı seçim alternatifleri oluşturulmuş ve laminat parkenin tüm avantajlarını muhafaza ederek, uygulamadaki pratikliği ön planda tutmuştur.


İsminden de anlaşılacağı gibi bu ürün büyük mekanların büyük parkesi olacaktır. Mekanlarda görsel zenginliği arttırıp, farklılık arayışının son noktası olacaktır.


Bu ürün ile laminat parkenin görünümü, daha doğal bir ebata taşınmış, üst sınıf mekanlarda uygulama imkanı sunulmuştur. Sunulan 3 ayrı kalınlık ile farklı seçim alternatifleri oluşturulmuş ve laminat parkenin tüm avantajlarını muhafaza ederek, uygulamadaki pratikliği ön planda tutmuştur.


Her türlü mekana ve herkesin zevkine hitap etmeyi amaçlayan MOONLOC tüm mekanlar ve zariflikten yana olanlar için geliştirdiği MOONPrestige ile mekan ayrımı yapılmaksızın prestij sahibi olunabileceğini göstermektedir. Ürün derzli ve derzsiz olarak müşterilerinin beğenisine sunulmaktadır.


MOONLOC, MOONEasy 2’si 1 arada markası ile geliştirmiş olduğu yeni ürününde bayiler için, satınalma organizasyonunda, nakliyede ve uygulamada avantaj sağlamayı hedeflemektedir. MOONEasy, laminat parke ile zeminde kullanılan şilte malzemeyi bir arada aynı ambalaj içerisinde bulundurması sebebi ile tercih sebebi olacaktır. MOONEasy uygulamasından sonra zeminde oluşan hava kanalları sayesinde laminat parke nefes almaya devam etmekte ve rutubete karşı direncini arttırmaktadır.