2013 ZOW Fuarı’nda yeni koleksiyonlarını tanıtan ÇEBİ, fuarda oldukça ilgi çekiyor…

2013 ZOW Fuarı’nda yeni koleksiyonlarını tanıtan ÇEBİ, fuarda oldukça ilgi çekiyor. Medeniyetler serisi Empire Collection’a eklemiş olduğu Yunan, Mısır ve Afrika konseptli ürünler en az bir önceki seri kadar ilgi görüyor. Bu seriden seçilmiş olan 5 farklı ürün de geçtiğimiz yıl olduğu gibi 24 ayar altından hazırlanarak ziyaretçilerin beğenisine sunuldu. Ayrıca oldukça başarılı bulunan 2013 modern ürün koleksiyonu da fuarın ilgi gören ürünleri arasında.

Haberin Fotoğrafları için tıklayınız…

Her yıl ürün gamını genişletmeye devam eden firma kalitesinden ödün vermeden ve özgün çizgisini bozmadan yoluna devam ediyor ve tabi ki fuarda beğeni toplayan bir diğer koleksiyon da Joy Collection için hazırlanan 2013 serisi. Birbirinden keyifli figürlerle tasarlanan seri;  çocukların, gençlerin ve genç kalabilmelerin renkli dünyasını hedefliyor. Fuarın genelinden ve ziyaretçilerin beğenisinden oldukça memnun olan ÇEBİ Satış ve Pazarlama Müdürü Ruşen Keleşoğlu da tasarım ve kalite ile güçlenen markanın her yıl artan başarısının dürüst ve özverili bir takım çalışmasından geçtiğini belirtiyor.

Üç yeni koleksiyonun tanıtımını yapan firma, aynı zamanda yeni bir oluşumla da ziyaretçi ve kullanıcıların karşısında. Firmanın 33 yıllık tecrübesi ve deneyimli kadrosu ile oluşturulan Çebi Global de fuarda yurt dışından ithal edilmekte olan ürünleri tanıtıyor. 2 yıldır distribütörlüğünü üstlendiği FGV firması ile yakaladığı başarıyı, sektörün önemli diğer isimlerini de bu yeni oluşuma dahil ederek artırmayı hedefliyor. Bu isimler arasında tanınmış İtalyan kapı kolu firmalarından Colombo, Martinelli ve DND markalarını sayabiliriz. Ayrıca kulp, askı ve birbirinden farklı ve eğlenceli plastik aksesuarları ile dikkat çeken Confalonieri ve Con&Con firmalarının da ürünlerini Türk tüketicisi ile buluşturuyor. Buna ek olarak teknik hırdavat denince kalitesi ve farklı çözümleri ile dikkat çeken Italiana Ferramenta firması da bu oluşumdaki isimler arasında. Portekiz menşeili APC firması da bu isimler arasında. Kapı kolu ve kapı aksesuarları sektörünün başarılı markası ayrıca Itec adıyla elektronik kilit ve kollar ile şifreli dolap mekanizmaları da üretmekte. Çebi Global ile işbirliği sayesinde firmanın hemen hemen tüm ürünleri Türk tüketicisinin beğenisine sunuluyor. Çebi ismini arkasına alan Çebi Global firması da böylelikle fuarın en çok ilgi görenleri arasındaydı.

Haberin Fotoğrafları için tıklayınız…