4 Kıta Üretim 16 Ülkede Satış Ofisi = SURTECO DEKOR A.Ş.

1989 yılında Almanya –Buttenwiesen ‘de kurulan Bausch Decor firmasının geçmişinde, farklı isimler altında yüzyılın üzerinde bir deneyimi vardır. 1999 yılında Linnemann firması ile yapılan şirket evliliğinden ardından faaliyetlerini 2004 yılında kurulan Surteco SE Holding çatısı altında sürdürmektedir.

Yüzey teknolojileri konusunda dünyanın sayılı firmaları arasında yer alan Surteco SE firmasının, dünyanın dört kıtasında üretim yaptığı fabrikaları ve 16 değişik ülkede satış ofisleri vardır.

BAUSCH DECOR

Merkezi Buttenwiesen –Almanya da bulunan Bausch Decor fabrikamızda  decor kağıtları üretmekteyiz .Müşteri grupları arasında  suntalam – MDF lam üreticileri, laminat üreticileri ve parke üreticileri bulunan bu ürün grubumuzla, müşterilerimize çözüm ortağı olarak hizmet vermekteyiz. Kuruluşundan bugüne yüzyılın üzerinde olan bilgi birikimimiz ve küresel düşünüp yerel davranan tasarım ekibimiz ile birlikte, bugün tüm dünyada aynı alanda hizmet veren firmalar arasında önemli bir pazar payını elimizde bulundurmaktayız. 1.200 adet silindir ile sadece ahşap ve fantezi desenlerde üretim yapan Bausch Decor  her türlü tasarım fikrine açıktır.

Parke Dekorlarında yeni trendlerimiz:  White Saw, Vincenza Pine, Velucina Oak, Farmers Pine, Noce Pocatello, Karwendel Pine, Backersfield Walnut, Rutherford Oak, Pau Marfim, Boathouse Pine, Madoc Pine…

BAUSCHLINNEMANN

Sassenberg ve Buttenwiesen-Almanya’da bulunan iki ayrı fabrikamızda  üretimini yaptığımız finish folyolarımızı “TecoFoil”  olarak  sonsuz ve modern seçeneklerle, en yüksek kalitede müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Doğal ahşabın büyüsü ile endüstriyel ürünlerin faydalarını kombine eden BauschLinnemann folyoları, kalitesi ve dizayn anlayışı ile tüm dünyada kabul görmekte ve üretici firmaların öncelikli tercihleri arasında yer almaktadır.

Bausch Decor ve BauschLinnemann olarak  her ülkenin farklı kültürlerine hitap eden modern veya klasik desenleri  son derece başarılı ve yaratıcı bir tasarım kadromuz eşliğinde, müşterilerimizin de görüş ve düşüncelerine başvurarak üretmekteyiz.

Türkiye levha, mobilya ve laminat parke sektörünün şu anki durumu ve geleceği, genç nüfus yapısı ile son derece dinamik bir pazar. Ayrıca jeopolitik ve çevre ülkeleri de kapsayan  nedeniyle, firmamız için stratejik bir önem teşkil etmektedir.