5k Yüzey Teknolojilei/ Önder Karaca

 

Önder Bey merhaba, firmanız hakkında kısaca bilgi alabilir miyiz?

5k Yüzey Teknolojileri yeni bir firma ve Lami Gloss adıyla ürettiğimiz yeni bir ürünümüz var.  Biz yüzey teknolojilerini kullanarak high gloss panel daha doğrusu laminat panel üretiyoruz çünkü ana maddemiz laminat.  Bu paneller  122/2.80. Ayrıca parlak haricinde mat ürünlerimiz var bir de dokulu dokulu yüzeylerimiz var.

Bizim ürünlerimizi orman ürünleri sektöründeki mobilya ile ilgilenen herkes kullanıyor. Ürünlerimizin farklı olmasından dolayı mimarlar ağırlıklı olarak tercih ediyor.

ZOW 2014 Fura’ından beklentileriniz nelerdir?

Fuardan ilk gün için memnunuz  ZOW ağırlıklı yabancı misafirlerin geldiği bir fuar. Tabi ki yeni pazarlara açılmak bütün firmaların isteği. Çünkü oralarda ülkemizi temsil etmek hepimiz için bir gurur kaynağıdır. Şuan için  oldukça yurt dışı misafirimiz oldu gayet memnunuz.

IMG_4623 IMG_4625

ZOW 2014 Fuarı için tanıtımını yapacağınız ürünleriniz var mı?

Lami Gloss ürünümüz var panellerimiz var. Yüzeyi Parlak ve dokulu olan ürünlerimiz var. Bunlar haricinde akrilik tezgah var, lamiflex diye yine Lami Gloss altında bir laminat kapı markamız var. Lami Form olarak laminat tezgahlarımız var. Lami Gloss görüldüğü üzere bizim ana markamız. Bu marka altında kardeş ürünleri de geliştirmeye devam edeceğiz.

IMG_4627