5K YÜZEY TEKNOLOJİLERİ A.Ş.

5K; parlak yüzeylere ihtiyaç duyulan; mutfakbanyoev,ofis mobilyalarındaiç mekan dekorasyonlarında ve tüm dikey uygulamalarda ultra parlak yüzey kalitesi ve kusursuz fiziksel – mekanik performansıyla üstdüzey yüzey kaplamaları üretmektedir.

Yüzey kaplama sektöründe var olan kalite açığını gidermek için Ankara’da bulunan gelişmiş üretim tesislerinde en yeni teknoloji ve aralıksız sürdürdüğü Ar-Ge çalışmalarıyla üretimine devam eden 5K, Lamigloss ürünün yüzeyinde kullanılmak üzere geliştirdiği UV Lak formülasyonu ile çizilmeye, aşınmaya ve güneş ışınlarına karşı maksimum koruma sağlamaktadır.

LAMIGLOSS panelleri 1220 x 2800 ebatlarında 8 mm ile 50 mm arasında değişen plaka kalınlıklarında hızlı üretim kapasitesiyle üretilmekte olup, birebir eşleşen kenar bandı çözümleri ve 40’ı aşan standart renk koleksiyonunun yanında, sınırsız opsiyonel renk seçenekleri ile yüksek bir ürün kalitesi sunmaktadır.

Misyonunu; sürekli değişen farklı müşteri taleplerine, gelişen teknolojileri yakından takip ederek, iyi ve güvenilir bir hizmet anlayışı ile kalıcı çözümler üretmek olarak belirleyen 5K – LAMIGLOSS, üretimini koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle sürdürmektedir.

 

Adres: Güzel Hisar Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. No:9  Akyurt / Ankara / Türkiye

T: +90 312 847 55 85

F: +90 312 847 55 70