A MOBİLYA ALÜMİNYUM SÜRGÜ SİSTEMLERİ SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.

A Mobilya 2009 yılında sürme kapı, kapak sistemleri ve aksesuarları üretmek amacı ile Star Aksesuar bünyesinde kurulmuştur.

Mobilya sektörünün ihtiyacı olan sürme kapı, kapak sistemlerini, arge çalışmaları ile beklenen kalitede ve zamanda üretmeyi hedefleyen A Mobilya, Lucido markası ile iç ve dış pazarda hızla yer almaktadır.

Kısa zaman içerisinde müşterilerinin talepleri doğrultusunda ürün gamını; Sürme Kapak Sistemleri Grubu, Sürme Kapı Sistemleri Grubu, Alüminyum Profil Grubu, Aksesuar Grubu ve Kapak Grubu ürünleri ile belirli bir seviyeye ulaştırmıştır.

Lucido ürünleri; Star Aksesuar’ın modern ve teknolojik üretim hatlarında, işinde uzman dinamik kadrosu tarafından kaliteden ödün vermeden üretilmektedir.

MİSYONUMUZ

STAR AKSESUAR olarak misyonumuz; müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını karşılamak üzere, tüm bilgi ve imkânlarımızı kullanarak, en kaliteli hizmeti en uygun fiyata istenilen zamanda müşterilerimize sunmaktır.

VİZYONUMUZ

STAR AKSESUAR olarak vizyonumuz; ulaşılan başarıların bilinciyle, tecrübeli, dinamik ve yetkin kadrosuyla, girişimci, sağduyulu, müşteri odaklı yaklaşımıyla sektöründe yurt içinde bulunduğu lider konumu sürdürmek, yurt dışında da tanınan ve tercih edilen firmalar arasında yer almaktır.

 

Adres: Adnan Kahveci Mh. Harbiye Cad. No:34 Beylikdüzü – İstanbul – TÜRKİYE
Tel: +90 212 444 53 54
Fax: +90 212 855 65 70
Bilgi İçin: info@staraksesuar.com.tr
Satış İçin: satis@staraksesuar.com.tr
İnsan Kaynakları İçin: ik@staraksesuar.com.tr