Acarlar Orman Ürünleri

Orman ürünlerinden ankastre malzemeler,
Seramik ürünlerden evye ve bataryalara kadar,
Mutfak, banyo ve yaşam alanları oluşturmak için her şey tek adreste…
Üstelik 70 yıllık Acarlar kalitesi ve güvencesiyle…

1947 yılından bugünlere üş kuşaktır devam eden iş tecrübemiz ve birikimlerimiz ile kalite, güven ve müşteri memnuniyeti düsturumuzla hizmet vermeye devam ediyoruz.

Orman ürünleri ile başladığımız ticari serüvenimize geniş ürün yelpazesini tüketici ile buluşturmayı hedefliyoruz.
Konut projeleri, müteahhitler, mimarlık ofisleri ve inşaat sektöründe faaliyet gösteren tüm üretici firmalara ürün çeşitliliğimiz ile eksiksiz bir hizmet sunumu sağlıyoruz. Mobilya atölyeleri ve üretim tesislerinin ihtiyaç duyduğu orman ürünleri ile mobilya hırdavat ve aksesuarları tedariki ile sektörün üreticilerinin çözüm ortağı olmaya devam ediyoruz. 
Yenilenen Siteler mağazamız ile yaşam alanlarınızı tasarlarken ihtiyaç duyacağınız tüm ürünleri sizlerle buluşturmak adına hırdavat, aksesuar, ankastre, vitrifiye ve duvar kağıtları bölümlerimiz ile hizmet kalitemizi artırıyoruz. Evinizi yenilemek sizler için keyif haline dönüşecek. 
Alanında uzman satış temsilcilerimiz ile zevkinize ve ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretiyoruz. Tüm bölümlerimizde 100’den fazla markayı bir arada bulabilir, alternatifler hakkında en doğru bilgiyi alabilirsiniz. 
“Yaşam alanlarına zarif bir dokunuş” için adresiniz Acarlar…
  • Demirhendek Caddesi No:23 Siteler/ANKARA
  • Telefon :0312 350 69 70 – 0312 350 44 22
  • Fax :0312 353 05 73
  • E-Mail : [email protected]
  • www.acarlar.net