ADeko Grup Bilişim Ltd. Şti.

1994 yılında faaliyete başlayan firmamız bilgisayar destekli tasarım ve üretim alanında ürün geliştiren az sayıdaki yerli firmadan biridir.
Özellikle iç mimari ve dekorasyon sektöründeki tasarımcıların ve üreticilerin istek ve ihtiyaçlarına yönelik yazılımlar üretmekteyiz.
12 bine ulaşan lisanslı yerli kullanıcı ile Türkiye’de tasarım yazılımı kullanıcılarının yüzde 70’i ADeko‘yu tercih ediyor. Firmamızın şu ana kadar ihracat yaptığı ülke sayısı 22’ye ulaşmıştır.
IntelliCAD üzerine yazmış olduğumuz ve dağıtımı ITC’ye devrettiğimiz ADekoRaster programı ise dünyada 5 milyonun üzerinde kullanıcıya ulaştı. ADekoRaster sayesinde havadan çekilmiş fotoğraflar çizim üzerine doğru koordinatlarla yerleştirilip, üzerinde karayolu projeleri yapılabilmektedir.

İç mimari ve mobilya sektörüne hitap eden yazılımlar alanında uzmanlaşmış olan ekibimiz prefabrike, betonarme sektöründe de önemli projelere imza attı. İstanbul Olimpiyat Stadyumu, Türk Telekom Galatasaray Arena ve Fenerbahçe Arena gibi önemli yapılarda mimari paftadan otomatik kalıp ve donatı planlarını üreten yazılımlarda ADeko‘nun imzası bulunuyor.
Şu an itibariyle 12 kişilik arge kadrosu ve ikisi yurtdışı (Polonya, İran) olmak üzere 14 bayi ve distribütörümüz bulunmaktadır.
Adeko Teknoloji’nin ürettiği yazılımlar bazı üniversiteler, yüksek okullarda ve teknik liselerde ders olarak okutulmaktadır.

Telefon +90 224 280 85 05

Faks  +90 224 280 85 09

Adres Ulutek TGB No:307, Uludağ Üniversitesi Kampüsü, 16059 Nilüfer / Bursa Türkiye

e- Posta : info@adeko.com