ADİN YAPIŞKANLI BANT VE AMBALAJ SANAYİ TİCARET A.Ş.

Avrupa standartlarında üretim yapan firmamız finans, satın alma, üretim, kalite kontrol, satış departmanları ve tecrübeli kadrosu ile hizmet vermektedir.

Tamamen yerli sermaye ile kurulan firmamızın genç ve dinamik ekibi, hızlı bilgi akışı, esnek çalışma anlayışı sayesinde müşteri memnuniyetini sürekli kılmayı ilke edinmiştir.

ADİN YAPIŞKANLI BANT VE AMBALAJ SANAYİ TİCARET A.Ş.., yapışkanlı bant ve ambalaj sektöründe yeni bir oluşum yaratan güçlü, dinamik, esnek ve Dünya standartlarında hizmet veren bir firmadır.

İLKELERİMİZ

* Topluma ve insana saygılı olmak

* Kararlı olmak

* Yenilikçi olmak

* Paylaşımcı olmak

* Tutarlı olmak

MİSYONUMUZ

Müşteri ihtiyaçlarına uygun kaliteyi, en uygun maliyeti yakalamak, yeniliğe açık olmak, araştırmacı, dinamik olmak ve tüm bunların sonucunda, zamanında üretim yapmak ve teslimatı sağlamaktır.

.KALİTE POLİTİKAMIZ

Koruyucu filmler, koli bantları ve her tip yapışkanlı bant üretimi ile sektörünün önde gelen kuruluşları arasında olmayı ve müşteri taleplerini karşılamayı amaçlıyoruz. Bugün ve gelecekteki müşterilerimize güler yüzlü ve hızlı servis anlayışı ile;

* Beklentilerini karşılayan kaliteli ürünler sunarak;

* Teknolojik gelişmeleri izleyerek;

* Yönetim sisteminin sürekli gelişimini sağlayarak Teknik ve deneyimli çalışanlarımızın ve tedarikçilerimizin katkılarıyla müşteri memnuniyetini sağlamayı ve geliştirmeyi taahhüt ediyoruz.

Fevzipaşa mah. Söğüt Cad. No:4 Silivri / 34570 İstanbul / Türkiye

info@adintape.com

Tel: +90 (212) 734 3940 Pbx

Fax: +90 (212) 734 3943