ADIYAMAN’ın YENİLİKÇİ FİRMASI: PARKE PAZARI

Adıyaman’daki Parke Pazarı yaklaşık 22 yıllık tecrübesi ve şirket olarak cesur, yenilikçi ve girişimci anlayışıyla sektörün prestijli lider firmaları arasında tartışmasız önemli bir yer edinmiştir. Parke Pazarı ile ilgili detaylı bilgileri şirket sahibi Yunus Emre Aslan’a sorduk.

Parke pazarı markasını ve kendinizi kısaca bizlere anlatır mısınız?

Parke Pazarı 1999 yılından beri Adıyaman merkez ve ilçelerine hizmet vermektedir. Firmamızın isminden de anlaşılacağı üzere her kaliteye ve bütçeye uygun ürünleri müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır. Sektörde Adıyaman’ın ilk ve en köklü firması olup halkımıza kaliteli ve uygun hizmeti sunuyoruz. 2020 yılından itibariyle , markamız Lamiset ile Türkiye’nin yeni parkesini Adıyaman’la tanıştırıyoruz.

Billurlar A.Ş ürünleri ve bayilik hizmetleri ile diğer firmalar arasındaki fark sizce nedir?

Türkiye’nin önde gelen firmalarından biri olan Billurlar A.Ş.ile 2010 yılından beri tanışmaktadyız. Kalite ve fiyat politikasını hiç bozmadıkları için gazeteniz aracılığıyla kendilerine teşekkür ediyor, birlikteliğimizi ve başarılarımıın devamını temenni ediyorum.

Sektör içinde Lamiset markasının yeri ve önemi hakkında görüşleriniz nelerdir? 

Billurlar A.Ş. yıllık 7 milyon metrekare satış kapasitesiyle Türkiye’nin sayılı firmalarından biri ve kendi markasını hakediyor. Bu inancımızın Lamiset markasıyla pekiştiğini görüyor olmak çok mutluluk verici. Lamiset’in hayırlara vesile olmasını diliyor ve Billular A.Ş.’ye başarılarının devamını diliyoruz.