AĞAÇ İŞLEME MAKİNESİ VE INTERMOB FUARLARI’NIN 2018 SATIŞLARI DEVAM EDİYOR

Ahşap ve mobilya yan sanayi üreticileri ve ihracatçılarıyla sektörün yerli ve yabancı profesyonellerinin bir araya geldiği Ağaç İşleme Makinesi ve Intermob fuarlarının 2018 satışları başladı. Geçmiş senelerde olduğu gibi tekrar Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinin bütün 14 salonun da satılması beklenen fuarlarda, gelen talebin karşılanması için giriş salonu ilave edilecek.

Ahşap ve mobilya yan sanayi endüstrilerinin Avrasya’daki en büyük buluşma platformu olan Ağaç İşleme Makinesi ve Intermob fuarları, 13 – 17 Ekim 2018 tarihleri arasında eş zamanlı olarak TÜYAP Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek. 2017 fuarlarında 34 ülkeden 842 firma ve firma temsilciliği ve 101 ülkeden 74.889 ziyaretçiye ev sahipliği yapan fuar, yüksek katılımcı memnuniyeti ile rekor sayıda ön rezervasyon talebi almıştı.

Lanse edildiği 2016 yılından itibaren geniş ilgi gören Promatt Yatak İmalatı Yan Sanayi, Ekipman Hammadde ve Makineleri Özel Bölümü 2018 yılında kendine ait salonu ile ziyaretçiyle buluşacak.

Geniş pazarlama ağı sayesinde Ağaç İşleme Makinesi Fuarı, Intermob fuarı ve Promatt Özel Bölümü, yeni pazarlara açılmak ve mevcut pazar paylarını arttırmak isteyenler için en etkin ticaret platformu. Siz de hemen irtibata geçin ve 13-17 Ekim 2018’de bu önemli platformda yerinizi ayırtın.