AGT, 2017 RENK VE TRENDLERİ İLE İNTERMOB’DA!

Öncü ve yenilikçi kimliği ile mobilya bileşenleri sektörüne yön veren AGT, en yeni ve teknolojik ürünleriyle İntermob Fuarı’nda yerini aldı. Türkiye’nin yanı sıra 60’dan fazla ülkeye ihracat yapan, pazara sunduğu kaliteli ürünleriyle birlikte üretim kapasitesiyle de adını duyuran AGT, 2017’nin renk ve trendlerine yön veren ürünlerini ziyaretçilerinin beğenisine sundu

AGT, trendlere yön veren yenilikçi ürünlerini 22-26 Ekim tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezin’de gerçekleşen İntermob 19. Uluslararası Mobilya Yan Sanayi, Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Tenknolojileri fuarından sergiledi. Ahşap ve tasarımı teknoloji ile birleştiren, üretimde yenilikçi, güvenilir ve kaliteli ürünleri tüketicisi ile buluşturan AGT, 320 m2’lik standında, birbirinden farklı yeni renk, desen ve özelliklere sahip ürünlerini sergiledi.

orsiad-fullsizerenderAGT, son kullanıcıyla buluşturduğu yeni ürünü AGT Parke’nin yanı sıra, UV lak kaplı üstün çizilmezlik dayanımı, yüksek parlaklığa sahip ürünü Power Gloss’u tüm renkleri ile ziyaretçilerin beğenisine sundu. İpeksi dokuşu ile mekanlara şıklığı getiren Soft Touch Duvar Paneli Serisinin yanısıra, AGT Panel Kolleksiyonuna yeni eklenen 20 farklı renk ve desenle dikkat çekti. 2017 renk kartelasında yerini alacak olan panel farklı renk ve desenler ziyaretçilerden tam not aldı.

Sezonun trend renk ve desenleri, ahşap testere yüzey ve keten dokulardan oluşan MDF-LAM serisinde kullanan AGT, Montana, Keten Gri, Keten Vizon, Ozigo Bej ve Ozigo Kahve’yi de yurtiçi ve yurtdışı bayilere yeni sezon LAM renkleri olarak tanıttı.

iorsiad-mg_2687Dünyanın önde gelen fuarları arasında yer alan ve aynı zamanda Avrasya’daki en büyük fuar olan İntermob’da, AGT’nin her yıl en yeni ürünlerini ve zengin koleksiyonunu sunduklarını ifade eden Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Grup Başkanı Şirzat Şubaşı; ”Bu yıl mobilya ve iç dekorasyondaki 2017 trendlerini AGT ürünleri üzerinden yorumlayacağımız güçlü bir konsept ile ziyaretçilerimizle buluşturduk. Önümüzdeki yıllarda da yine sektöre yön veren trend, renk ve tasarımlarımızla fark yaratmaya devam edeceğiz” dedi.

 orsiad-img_2688

AGT HAKKINDA

Gelişen teknoloji ile ahşabın kişiye ve kurumlara özel işlenip geliştirilebileceği hayali ile 1984 yılında Antalya’da çalışmalarına başlayan AGT (Ağaç Sanayinde Gelişmiş Teknoloji), bugün mobilya bileşenleri sektöründe dünyanın önde gelen şirketlerinden biri olarak faaliyet göstermektedir. AGT, Antalya Organize Sanayi Bölgesi’nde toplam 400 bin metrekare alana kurulu modern üretim tesislerinde; MDF, MDF-LAM, Panel, Profil üretimi ile mobilya ve dekorasyon sektörlerine, Parke, kapı, duvar paneli ve süpürgelik üretimi ile de inşaat sektörüne hizmet vermektedir. Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu arasında yer alan AGT, 2015’te gerçekleştirdiği 500 milyon TL’yi aşkın ciro, %40’lık ihracat ve yaklaşık 1000 kişilik istihdamı ile Türkiye’nin bir yaşam alanının ihtiyacı olan tüm ahşap malzemeyi tek başına üretebilen öncü firmasıdır. Türkiye genelinde yaygın bayi kanalının yanı sıra 5 kıtada satış noktaları bulunan AGT, başta Doğu Avrupa, Balkanlar, İran, Rusya, Libya ve Azerbaycan olmak üzere 60’dan fazla ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.www.agt.com.tr