AGT, Domotex 2018’de fark yarattı

AGT, yeni parke serilerini 12-15 Ocak tarihleri arasında Almanya’da düzenlenen uluslararası halı ve zemin kaplamaları fuarı Domotex 2018’de dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçilere tanıttı. 70’den fazla ülkeden 1615 şirketin katıldığı fuarda AGT’nin kalitesi ve şıklığıyla göz alan, leke tutmayan ve kolay temizlenen yeni parke serileri Bella, Natura Slim & Large ve Legno Lamine büyük beğeni topladı.

Fuara ilişkin bir değerlendirmede bulunan AGT Genel Müdürü Şirzat Subaşı, şunları söyledi: “Ahşabı Geliştiren Teknoloji AGT olarak her yıl olduğu gibi bu yılda yeni ürünlerimiz, zengin parke koleksiyonlarımızla Domotex Fuarı’nda yerimizi aldık. 60’dan fazla ülkeden binlerce ziyaretçiyi ağırlayan fuarda, sergilediğimiz parke serilerimizin büyük ilgi gördü. Ayrıca şık tasarımıyla göz alan standımız da ziyaretçilerden övgü topladı. Hedefimiz Domotex gibi dünyanın önde gelen fuarlarına katılarak ihracat ağımızı daha da genişletmek.”

Özgün tasarımlarıyla zemin kaplamasında modaya yön veren AGT’nin Domotex 2018’de tanıttığı yeni ürünlerinden Natura Slim & Large Serisi, gerçek ağaç hissi veren, senkronize yüzey dokusu, 8 milimetre kalınlığıyla doğayı yaşam alanlarına taşıyor. 8 milimetre kalınlığındaki Bella, doğadan ilham alan renkleriyle tasarım özgürlüğü sunuyor. Legno Lamine Serisi ise 14 milimetre kalınlığıyla fark yaratırken dünya ormanlarından izler taşıyan dokusuyla dikkat çekiyor. AGT parke koleksiyonlarının tümü patentli klik sistemi sayesinde çok kolay ve hızlı uygulanıyor, zamanla açılma yapmıyor. Isıya ve aşınmaya dayanıklı, leke tutmayan, üstün sızdırmazlık özelliğine sahip AGT Parkeler, böylece uzun yıllar ilk günkü gibi kullanılabiliyor.