AGT, İzmitli ustalarla eğitim seminerinde buluştu

 Geniş ürün yelpazesiyle yaratıcı çözümler sunan AGT, usta eğitimlerine hız kesmeden devam ediyor. 15 Mart Çarşamba günü İzmit Ramada Plaza’da gerçekleşen AGT usta eğitimine İzmitli sektör temsilcilerinin ilgisi yoğun oldu.

AGT, trendleri belirleyen ürünlerinin yanı sıra sektöre kattığı değerle de adından söz ettirmeye devam ediyor. Eğitim almış insan kıymetlerine verdiği önemi yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirdiği usta eğitimleriyle ortaya koyuyor.

AGT’nin yurt içi ve yurt dışında verdiği bu eğitimlerde katılımcılara; gerek MDF-Lam, panel, profil, gerekse kapı ve parke ürünleri hakkında üretim süreçlerinden teknik özelliklerine, kullanım alanlarından montajlarına dek pek çok konuda bilgi aktarılıyor. Eğitimlerle standartlara uygun, kalite kriterleri doğrultusunda üretilen ürünlerin, doğru detay ve uygulama ile yapılması konusunda farkındalığın arttırılması amaçlanıyor.


Eğitim seminerlerinin İzmit ayağı ise 15 Mart Çarşamba günü İzmit Ramada Plaza’da gerçekleşti. Yüksek sayıdaki katılımlarıyla ustalar , AGT’nin en yeni ürünleri ve kullanım alanları hakkında teknik bilgi edindi.

 

Sektörde eğitimin önemine inandıklarını dile getiren AGT Genel Müdürü Şirzat Subaşı “Hem yurtiçinde hem de yurtdışında başlattığımız usta seminerlerimize, bu yıl da devam ediyoruz. AGT ürünlerimizi son kullanıcılarımızla buluşturmamızda bizlere emekleri ile destek olan değerli ustalarımıza, gelişen teknoloji ile sürekli yenilenen ürünler hakkında bilgilerini tazelemeleri konusunda yardımcı oluyoruz. Bu eğitimlerimiz ile sektörde fark yaratmaya devam edeceğiz” dedi.