AGT, Uluslararası arenada kazandığı ödüllerle Antalya’ya gururu yaşattı.

AGT, “En İyi Ürün Teşhiri” ödülüne layık görüldü!

AGT, Uluslararası Özbekistan Mebel Fuarı’nda, “En İyi Ürün Teşhiri” ödülünün sahibi oldu. Yurtiçi ve yurtdışında katıldığı fuarlarda standlarıyla göz dolduran AGT, Mebel Expo jürisi tarafından bu ödüle layık görüldü. Özbekistan Mebel Fuarı’nın yanı sıra AGT, Hindistan’da gerçekleşen ve dünyanın en büyük fuarlarından biri olan Indiawood Fuarı’nda da tüm ürünlerini tüketicilerin beğenilerine sundu.

Yaşam alanlarına özel ahşap çözümler sunan AGT, yurt içi ve yurtdışında katıldığı fuarlarda sektör ve tüketicilerle buluşarak hayatı güzelleştirmeye devam ediyor. 02-04 Mart 2016 tarihleri arasında 13. Uluslararası Özbekistan Mebel Fuarı’na katılan AGT, Mebel Expo jürisi tarafından “En İyi Ürün Teşhiri” ödülüne layık görüldü. AGT’nin geniş ürün yelpazesinden ürünlerin yer aldığı fuar standı hayli dikkat çekerken, üretimine başlanan yeni power gloss renkleri ve Natura Plus –Line serileri ile alakalı ziyaretçiler bilgilendirildi. Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Grup Başkanı Şirzat Subaşı; “Uluslararası Özbekistan Mebel Fuarı’nda standımız yabancı ziyaretçiler ve bayilerimiz tarafından yoğun ilgi gördü. AGT’nin bu fuara özel tasarladığı standı, Mebel Expo jürisi tarafından “En İyi Ürün Teşhiri” kategorisinde ödüle layık görüldü. Bu başarı bizi çok mutlu etti. Emeği geçen tüm aile üyelerimizi tebrik ediyorum” dedi.

gorsel_2

AGT, Indiawood Fuarı’nın ürünleri ile yaşam alanlarına dokundu.

AGT, 25-29 Şubat tarihleri arasında, Banglore Exhibition Center’da gerçekleşen Indiawood Fuarı’nda da yer aldı. Fuarda yeni ürünleri parke ve power gloss ile dikkat çeken AGT, ürünlerini katılımcılara tanıtırken, tasarlayabilecekleri yaşam alanlarıyla ilgili bilgiler verdi.

 

gorsel_1