AGT’DEN INTERMOB İÇİN FARKLI  KONSEPTLER!

AGT, yeni ürünleri ve akıllı çözümleriyle INTERMOB’da farklı bir deneyim sunacak.

Dünyanın önde gelen fuarları arasında yerini muhafaza eden, sektör firmalarının yeni pazarlara ulaşmalarına büyük katkı sağlayan, sektörün Türkiye ve Avrasya’daki en büyük ihtisas fuarları olma başarısını yakalamış  Ağaç İşleme Makinesi, Uluslararası Ağaç İşleme Makineleri, Kesici Takımlar, El Aletleri Fuarı ve INTERMOB, Uluslararası Yan Sanayii, Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi Fuarı, 10-14 Ekim 2015 tarihlerinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi, İstanbul’da gerceklesecek.

Mobilya bileşenleri sektöründe pazara sunduğu yenilikçi ve kaliteli ürünleri ile, AGT, ahşap sektörünün Avrasya’daki en büyük fuarı INTERMOB’da ziyaretçilerine yine farklı bir deneyim yaşatacak. Özgün tasarımla oluşturulmuş standında, yeni ürünlerini ve zengin koleksiyonunu  ziyaretçilerin beğenisine sunacak. 260 metrekarelik standında sektörde trendleri belirleyecek yeni renklerini de sergileyerek, sürpriz birçok konsepti de fuar standının içerisinde barındıracak.

AGT, son kullanıcı ile buluştuğu yeni ürünü AGT Parke’nin yanı sıra; Power Gloss’u da bu yıl ziyaretçilerin beğenisine sunmayı hedefliyor. Yurt içi  ve yurt dışı bayilerinin de katilacağı fuarda, geçen senelerde olduğu gibi bu yıl da ses getirecek katılımcılardan olmayı hedefliyor. AGT’yi fuarda 10-14 Ekim tarihleri arasında, 7. Hall 781 numaralı standta ziyaret edebilirsiniz.

INERMOB Cephe

 

AGT HAKKINDA

Gelişen teknoloji ile ahşabın kişiye ve kurumlara özel işlenip geliştirilebileceği hayali ile 1984 yılında Antalya’da çalışmalarına başlayan AGT (Ağaç Sanayinde Gelişmiş Teknoloji), bugün mobilya bileşenleri sektöründe dünyanın önde gelen şirketlerinden biri olarak faaliyet göstermektedir. AGT, Antalya Organize Sanayi Bölgesi’nde toplam 400 bin metrekare alana kurulu modern üretim tesislerinde; MDF, MDF-LAM, Panel, Profil üretimi ile mobilya ve dekorasyon sektörlerine, Parke, kapı, duvar paneli ve süpürgelik üretimi ile de inşaat sektörüne hizmet vermektedir.

Power Gloss1

Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu arasında yer alan AGT, geçen yıl gerçekleştirdiği 400 milyon TL’lik ciro, 50 milyon Euro’luk ihracat ve 1000 kişiyi aşan istihdamı ile Türkiye’nin bir yaşam alanının ihtiyacı olan tüm ahşap malzemeyi tek başına üretebilen öncü firmasıdır. Türkiye genelinde yaygın bayi kanalının yanı sıra 5 kıtada satış noktaları bulunan AGT, başta Doğu Avrupa, Balkanlar, İran, Rusya, Libya ve Azerbaycan olmak üzere 60’dan fazla ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.

www.agt.com.tr

parke röp. imaj