AGT’den Trend Önerileri Ahşaba Dair Her Şey Bu Blogta

 

Türkiye’nin önde gelen mobilya bileşenleri markası AGT, “Trend Önerileri” adlı blogunda sanatsal tasarımlardan parke trendlerine ahşabın her halini dekorasyon tutkunlarıyla buluşturuyor.

İç mekanlar için ihtiyaç duyulan tüm ahşap mobilya bileşenlerini bir arada sunan Türkiye’nin lider markası AGT, “Trend Önerileri” adlı blogunda ahşabın trendlerini, sanatsal tasarımlarını ve ahşap hakkında en güncel haberleri dekorasyona ilgi duyanların beğenisine sunuyor.

Ahşabı teknolojiyle ve tasarımla buluşturan AGT, “Trend Önerileri” blogunda ilgi çekici içeriklere yer veriyor. Ahşap tutkunu sanatçının kinetik enerjiyle çalışan yaratıcı heykelleri; zaman ve mekan arasında ahşaplarla köprü kuran, büyüleyici bir mekan tasarlayan sanatçıların eserlerinin de yer aldığı blog, sanatseverlerin de büyük ilgisini çekiyor.

Blog, 2017’nin parke trendlerinin yanı sıra bu yılın moda renklerinide aktarıyor. Mekanlarını yenilemek isteyenler, Trend Önerileri blogu sayesinde birbirinden şık tasarımları takip ediyor. Blogdaki ilgi çekici içeriklere http://www.agt.com.tr/tr/agt-trend-onerileri adresinden ulaşabiliyor.
AGT hakkında

1984 yılında gelişen teknolojiyle ahşabın kişiye ve kurumlara özel işlenip geliştirilebileceği hayaliyle Antalya’da kurulan AGT (Ağaç Sanayinde Gelişmiş Teknoloji), bugün mobilya bileşenleri sektöründe dünyanın önde gelen şirketlerinden biri olarak faaliyet gösteriyor. Bir yaşam alanının ihtiyacı olan tüm ahşap malzemeyi tek başına üretebilen Türkiye’nin lider şirketi AGT, Antalya Organize Sanayi Bölgesi’nde toplam 400 bin metrekare alana kurulu modern tesislerinde MDF, MDF-LAM, panel, profil, parke, duvar paneli ve süpürgelik üretimi yapıyor. Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu arasında yer alan AGT, 2016 yılındaki 700 milyon TL’yi aşkın cirosu, yüzde 40’lık ihracatı ve yaklaşık 1000 kişilik istihdamı ile sektörüne öncülük ediyor. Türkiye genelinde yaygın bayi ağının yanı sıra 5 kıtada 1000’den fazla satış noktasıyla AGT, başta İran, Rusya, Doğu Avrupa, Balkanlar, Ortadoğu ülkeleri olmak üzere 60’tan fazla ülkeye ihracat gerçekleştiriyor.