Ahşabın sıcaklığını evinize yansıtın

Doğal hayata duyduğumuz özlem, mobilya tercihlerimizi de önemli ölçüde etkiliyor. Tuna Ev’in 15 farklı seçenek sunduğu lake ve ahşap kaplamalı mobilyaları, evlerimize sıcacık bir hava katıyor.

Sonbaharla birlikte yoğunlaşan iş / okul hayatı, her yağmurda artan trafik ve korna sesleri… Şehir hayatının keşmekeşini fazlasıyla hissettiğimiz bugünlerde, doğal hayata duyduğumuz özlem artıyor. Kısa tatiller dışında şehirden kaçma fırsatını genellikle bulamasak da, mobilya seçimlerimiz ile evlerimizde huzurlu bir ortam yaratarak dış dünyanın etkilerinden uzaklaşmamız mümkün. Klasik şıklığı günümüzün estetik anlayışı ile şekillendiren ürünleri ile Tuna Ev, aradığımız sıcaklığı ve natürelliği yaşatıyor.

orsiad_1476702400_tuna_ev_go_imajEvlerimize şıklık ve stil getiren GO ürün grubu, yaşadığımız toprakların geçmişinden besleniyor. Türk motiflerinin modern yorumuyla şekillenen grupta, ihtiyaca göre kurgulanabilen TV üniteleri, yatak odası grubu, yemek masası ve büfe, ahşabın sıcaklığını yansıtıyor.

Yumuşak ve zarif çizgilerin hakim olduğu Nar ürün grubu, ‘tanıdıklık’ hissi veren tasarımı ile nostaljik dokunuşlardan hoşlananların, kendilerine çok özel yaşam alanları yaratmasına imkan sağlıyor. TV ünitesi ve yemek grubu, salonların havasını değiştiriyor. Ödüllü çalışma masası ise, ofis dinamizmini evinin rahatlığında yaşamak isteyenlere hitap ediyor.

orsiad_34_tuna_ev_nar_bufeDoğal ahşap kaplama ve masifin parlak pirinç ışıltısıyla birleştiği Cante yemek grubu, net çizgileri ve zamansız formu ile ön plana çıkıyor. Detaylardaki inceliğiyle zanaatkarın becerisini ortaya çıkaran Cante, keyifli yemek sohbetlerine eşlik ediyor.

“Bugünün ev yaşamı, bugünün tasarımı” anlayışı ile hareket eden Tuna Ev, kullanıcıların tercihine göre belirlenen kumaş, ahşap-lake ve modül seçenekleriyle kişiye özel tasarım imkanı sunuyor. 

Tuna Ev hakkında:

1970 yılında kurulan Tuna Ofis, mobilya sektöründeki deneyimini ev mobilyasına aktararak 2002 yılında Tuna Ev’i kurdu. Tuna Ev, “Bugünün ev yaşamı, bugünün tasarımı” mottosuyla ev mobilyaları sektöründe hizmet veriyor. Tuna Ev, üretimlerini Silivri-Kınalı’da toplam 55 bin metrekare kapalı alanda faaliyet gösteren entegre bir tesiste gerçekleştiriyor. En yeni teknolojilerin kullanıldığı bu modern tesiste ahşap üretim hattı, metal üretim hattı, toz boya tesisi, sofa ve koltukların üretildiği döşeme hatları, cilahane bölümleri yer alıyor. Müşterilerine fabrikasyon üretimi butik bir şekilde sunan Tuna Ev, bugün İstanbul’daki Masko, Modoko ve Silivri mağazalarının yanı sıra Ankara ve Riyad’da bulunan showroom’larıyla hizmet veri