Akıllı Işık Malzemeleriyle Üç Boyutlu Işık Tasarımı

Teknik tekstil üreticisi şirket ETTLIN, LED ışıkları kullanarak büyüleyici bir 3D (üç boyutlu) derinlik etkisi oluşturan camdan yapılmış modern niş çözüm AmbiLoom® ürününü piyasaya sundu. Ürün özellikle, mutfak çamurluk davlumbazı olarak kullanıldığında ışık ve renk unsurları açısından gözalıcı bir etki yaratıyor.

ETTLIN lux® Akıllı Cam ise benzersiz bir üç boyut derinliği sağlıyor. Bu patently ışık malzemesi, mobilyaya, akustik iç tasarıma, hoparlör tasarımlarına, kapı ve bölme duvar sistemlerinin yanı sıra dış cepheler için de büyülü bir derinlik etkisi oluşturuyor. LED ışığı ile aydınlatılan etki camı, cam panelin ötesine taşıyan büyüleyici 3D ışık yapılar yaratıyor. Bu etki, lamine camın içine özel teknik hafif kumaş parçasının gömülmesiyle elde ediliyor. Mutfaklar için niş bir çözüm sunan AmbiLoom® ürünü, inanılmaz derin bir efektle gerçekte varolan derinliği katlayarak sergiliyor.

Ambiloom_2

Akıllı LED teknolojili aydınlatma, gerek renk, gerek yoğunluk gerekse yapılardaki ışık değişimleri için yüksek düzeyde bir canlılıkla fonksiyon üstlenir. Bu yüzden, istendiğinde mutfağı ışık ve renk ve doğal olarak ambians ile değiştirmek de mümkündür. Bölme sistemi kendisi tamamen kapatılabilen bir şık yüzeyine sahiptir ve bakımı ve temizliği kolaydır. Tıpkı lamine cam gibi üretilir, işlenir ve enstalasyonu yapılır ve bu anlamda özel kesintiler, tamamıyla elektriğin gitmesi veya güç prizleri için ideal uygunluktadır.

 

Akrilik camdan yapılmış olan (PMMA) termal 3 boyutlu ışık malzemesi, özel ışığı ve deforme edilebilir yapısıyla dikkat çekiyor. ETTLIN lux® Akıllı Paneli, kapılar, sürgülü kapılar, mobilya ve duvar panelleri gibi farklı kalınlık ve ölçülerdeki yerler için uygun bir ürün. ETTLIN lux® 3D-ışık malzemeleri cam, plastik veya tekstil türlerinde mevcut. AmbiLoom® ürünü lavabonun ve ocağın gerisinde bir sıçrama şeklinde, en dar mekanlara bile derinlik kazandırırken, üstün tasarım fonksiyonu üstleniyor.

Ambiloom_3