Akkaş Ahşap Ürünleri

AKKAŞ AHŞAP; 1979 Yılında kurulmuş olup 37 yılı aşkın bir süredir siz değerli ahşap dostlarına hizmet vermektedir, Yaşam mekanlarında kullanılan diğer sentetik ürünlere göre çok daha sağlıklı olduğu dünya bilim adamlarınca tespit edilmesiyle ahşaba duyulan ilgi giderek artmaya devam etmektedir.

Mekanlarınızın mevcut stiline uygun tasarımlar yaparak sizler için en güzel mekanları yaratıyoruz. Her yıl gelişen yaşam standartlarına uygun özgün modelleri mutfak, ahşap kapı, ahşap pencere sektörüne kazandırmaktayız, Ham madde, aksesuar seçiminde son derece titiz davranan AKKAŞ AHŞAP dünyada alanında en iyi firmalarla çalışmaktadır, Ürün yelpazemizde mutfak, kapı, ahşap pencere, taban tahtası, laminant parke, çelik kapı ve diğer tüm proje işlerinizi alanında uzman tasarımcılarla siz değerli müşterilerimize hizmetvermekteyiz.

50 çalışanıyla müşteri memnuniyetini ilke edinen zamanında eksiksiz kaliteli üretim, sorunsuz montaj yaparak bugünü değil yarını düşünen daima kaliteye önem veren yurtiçi ve yurtdışında satış hizmeti vermeye devam etmektedir