AKSAN YAPI ve TİC. LTD. ŞTİ.

1987 yılında kurulan firmamız, 29 yıl öncesinin gereksinimlerinin bir adım önünde anahtar teslimi dekorasyonun öncülerinden olmuştur. 1991 yılında ahşap üretim tesisini kurarak mobilya konusunda daha iyi çözümler sunup verimlilik ve hizmet gücünü artırmıştır.

Anahtar teslimi dekorasyon uygulamalarında banka şubeleri de dahil olmak üzere ofis, ev, mağaza, cafe-restaurant gibi genel mekanların dekorasyonlarıyla birçok projeye imza atmış ve bu konuda aranılan ve güvenilen bir firma olduğunu kanıtlamıştır.

Firmamız büyük konut siteleri ve idare binaları için üretim yaparken, özel üretim mobilya konusunda da hizmet vermektedir. Kişiye ve mekana özel tasarımlar ile üretimler uzmanlık konularımızdandır.

Firmamız 29 yılın deneyimi ile günümüz teknolojisini ve kalite standartlarını birleştirip oteller, turizm kompleksleri, eğitim yapıları, iş merkezleri, konutlar, konferans salonları, sağlık yapıları, cafe-restaurant ve mağazalar ile özellik ve uzmanlık gerektiren büyük kapsamlı projelerin dekorasyon işlerini başarı ile yapmaya devam etmektedir.

  • Çamlıtepe Caddesi 25/1 Siteler 06160 Altındağ / ANKARA TÜRKİYE
  • Telefon : +90 312 351 86 78
  • Faks : +90 312 351 68 27
  • E-Posta : [email protected]
  • www.aksan.gen.tr