ALTINBÜRO

1993 yılında Konya’da kurulan ALTINBÜRO SAN. TIC. LTD.ŞTI. büro ofis koltukları yedek parça imalatında 24 yıllık tecrübeye sahip, güçlü personelimizle profesyonel bir şekilde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Biz ofis koltukları ve kompenantlarını plastik, metal, form ve döşeme olarak entegre bir şekilde fabrikamız da üretimini yapmaktayız.

Çalışma şeklimizle fark yaratıyoruz!

 Sektörün ihtiyacı olan ofis koltuklarını yeni tasarımlarla siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Zamanınızın değerli olduğunun farkındayız ve söz verdiğimiz zamanda işimize başlıyor, işleri büyük / küçük diye ayırt etmeden güler yüzle yapıyoruz. Yaptığımız işlerin arkasında duruyor, satış sonrası sorularınızı yanıtlıyor, gerektiğinde müdahale ederek mağdur olmanızı önlüyor, karşılıklı memnuniyeti inşa etmeye çalışıyoruz. Biliyoruz ki  başarı yapılan iş sayısında değil hakkıyla yapılan iş sonucu memnun müşterilerimizin bizi tercih ve tavsiye etmesidir.

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan firmamız,  gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

  • Adres: 3. Organize Sanayi Bölgesi Kuddusi Cad. No:30 KONYA / TÜRKİYE
  • Telefon : +90 332 346 19 10
  • Faks: +90 332 346 19 14
  • E-Mail : [email protected]
  • Web : www.altinburo.com