Anadolu Üçler Orman Ürünleri

1978 Yılında Babamız Abdulbari FURUNCI tarafından Bayrampaşa’da kurulan şirketimiz, ticari hayatının ilk yıllarında Sunta Sünger, Kereste ve Formika vb. ürünler satarak başlamıştır. Daha sonraki yıllarda mobilya sektörünün gelişip büyümesine hızlı bir şekilde uyum sağlayarak ürün portföyü’ne Mdf, Mdflam Suntalam, Laminat Parke vb. ürünler katarak sektörün öncü firmaları arasında ileriye doğru sağlam adımlarla ilerlemektedir.

2008 yılından itibaren Ebatlama ve Pvc Bantlama fabrikasının faaliyete girmesiyle müşterilerimize daha iyi bir hizmet etme kapasitesini yakalamış olup Cnc makinası birlikte teknolojik yenilikler üzerine ağırlık vererek bu pazarda kendini ispatlamış ve başarılı bir grafik çizmiştir.

Bugün sahip olduğumuz dünya markalarının Ana bayiliği ve Türkiye genelinde satış ve pazarlama hizmeti vermekteyiz. Şirketimiz bu başarıyı kurulduğu ilk günden itibaren benimsediği basiretli tüccarlık ilkesi ile sağlamıştır.

Kaliteli ürün , hizmet , güven ve hızlı çözüme verdiğimiz önemle sektörde vazgeçilmeyen bir marka olma vizyonu ve müşteri beklentilerinin üzerinde Günlük kesim hizmeti sağlama misyonu ile Anadolu Üçler ailesi sizlerin çözüm ortağı olmaya devam edecektir.

Bu yolda sermayemiz dürüstlük ve kalite iken kazancımız sadece dostluk ve güven olmaktadır.

  • Adres : Keresteciler Sitesi 22. Blok No:1-3 İkitelli-Başakşehir/İSTANBUL
  • Tel : 0212 670 04 01-02
  • Faks : 0212 670 05 94
  • E-mail : [email protected]
  • www.anadoluucler.com