Anti-bakteriyel Zeminler

Verox floor
Verox floor

Yaşam alanlarımızda zemin temizliğinin sağlığımız açısından önemi büyük.
Gözle göremediğimiz, ayakkabı, artıklar ve evcil hayvanlar gibi çeşitli sebeplerle yaşam alanlarımıza  giren mikropların yol açtığı alerjik reaksiyonlar ve hastalıklara karşı korunmasız kalıyoruz.  Ancak Verox Floor’un anti-bakteriyel kaplama özelliği, mikropların gelişimini önlemekle birlikte hijyenik temizliğin daha derinlemesine ve etkin işlemesine yardımcı oluyor. Böylece temiz bir ortamda sevdiklerimizle rahat ve sağlıklı bir yaşam sürme şansı sürüyor.

Çevre Dostu
Ham maddeden bitmiş ürüne kadar, tüm üretim zincirinde aklınızın kalmaması ve çevrenin korunması için uzman eksperler tarafından denetlemelerden geçmiş ve gereken sertifikalara sahip olan Verox Floor ürünleri geri dönüştürülebilir ve çevre dostu…

Dünya standartlarının en yüksek kaymaz yüzey sınıflarına sahip laminat parke markası Verox floor (R9-R10) çalışma, ticari ve yaşam alanlarımız gibi kayma riskinin yüksek olduğu yerler için de özel olarak geliştirilmiş.

Verox Floor; Türkiye laminat parke sektörüne yeni bir kimlik kazandırdı. Bugün laminat parke üretiminde dünya devi olan Kronospan grubunun Almanya tesislerinde ürettirilen Verox Floor, 4 ana ürün grubundan oluşuyor. Birbirinden modern ve farklı özellikte 70’e yakın renk çeşidi ile dekorasyon ve inşaat sektöründe beğeni kazanan Verox Floor, yüksek miktardaki yıllık satış oranı ile toptan ve perakende piyasasındaki yerini sağlamlaştırıyor.

Verox floor
Verox floor