Artık cep telefonları birer kapı anahtarı

sur katalog_2017_NEW

Gün geçtikçe artan hırsızlık olayları karşısında kopyalanabilen anahtarlar, kolayca açılabilen kapı ve pencereler, ev sahiplerinin korkulu rüyası olmaya başladı. Bu bilinçle de markalar, yaşam alanlarımız için kalkan görevi gören kapıları, hayatımızın vazgeçilmez birer parçası olan cep telefonları ile buluşturdu. Şimdi cep telefonları, adeta bir kapı anahtarı!

Özgür olmak hiç bu kadar ‘akıllı’ olmamıştı

Gün geçtikçe artan hırsızlık olayları karşısında yaşam alanlarımız için kalkan görevi gören kapılar, teknolojiyle buluşuyor. Kopyalanabilen anahtarlar, kolayca açılabilen kapı ve pencereler ev sahiplerinin korkulu rüyası olunca, gelişen teknoloji sayesinde kişiye özel tasarlanmış ve sahibini tanıyan çelik kapı sistemleri karşımıza çıkıyor. Bu bakış açısıyla son teknolojiyi kullanarak geliştirdiği Smart Door ile yaşam alanlarının güvenliğini 7/24 sağlayan Sur Çelik Kapı, sanal anahtar sayesinden kullanıcısına kapı kilidini akıllı telefonundan, tabletinden veya diğer Bluetooth cihazlarınızdan açabilme imkanı sunuyor.

 

Smart Door ile akıllı bir yaşamın kapıları sonuna kadar aralanıyor

Sağlam, dayanıklı ve son teknolojiye uygun olarak tasarlanan kapıların her evin ihtiyacı olduğunun farkındalığıyla Sur Çelik Kapı, güvenli, inovatif ve akıllı kapı sistemi Smart Door ile akıllı bir yaşamın kapılarını sonuna kadar aralıyor. Kriptolu Bluetooth akıllı teknolojisi sayesinde herhangi bir ağa bağlanma ihtiyacı duymadan Smart Door, ‘kapı kilitli – kapı açık- pil seviyesi düşük gibi’ bildirimlerle güvenliğinizden emin olmanıza da olanak tanıyor. Sanal anahtar sayesinde zamanlanmış giriş yetkisini programlama şansı sunan Smart Door, her çeşit kapı tipinde ve boyutunda rahatlıkla kullanılabiliyor.

 

‘Teknolojiye ve güvenliğe yatırım yapmaya devam edeceğiz’

Akıllı teknolojilerin yaşam alanlarımızı uzaktan, evinizin dışından kumanda edebilme imkanı sunduğunu söyleyen Sur Çelik Kapı Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Pekgüzel, bu sistemlerin insan yaşamına kolaylık ve güvenlik sağladığını ve artık insanların anahtar taşıma zorunluluğunun ortadan kalktığını söyledi.