Ateş Orman Ürünleri

Ateş Orman Ürünleri Nak. İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. 1979 yılında Ateş Kaplama adı altında Şevket Ataş tarafından kurulmuş ve ticaret hayatına İstanbul Beyoğlu’nda başlamıştır. Beyoğlu’nda ahşap kaplama ve kereste toptan perakende satışı ile başlayan hizmet ağı, 1995 yılından itibaren Ateş Orman Ürünleri Ltd. Şti. Ataşehir Fetih Mahallesi’nde merkez olarak 1000 m2 kapalı alanda faaliyetini genişletilerek, sunta, suntalam, mdf, mdflam, kontrplak, parke ve bunun gibi ürünlerin satış ve pazarlamasını yapmaya başlamıştır.

2004 yılında Ümraniye Dudullu’da açılan 2000 m2 kapalı alana sahip 2. şube ile satış ağı daha da genişletilerek, mobilya ve mobilya sanayi kapsamına giren her türlü ham ve yarı mamul orman ürünlerinin satış ve pazarlaması yapılırken; 2007 yılında son teknoloji makine mobilya üretimine de başlamış ve birçok projenin altına imza atmıştır.

2012 yılının Mayıs ayında müşterilerine daha iyi hizmet vermek amacı ile Ferhatpaşa’da 5000 m2 kapalı alana sahip 3. şubesi de açılmıştır. Bununla birlikte ürün yelpazesi genişleyerek, daha geniş depolama alanı ile sektördeki yerini almıştır.

Ateş Orman Ürünleri, benimsemiş olduğu prensiplerle birlikte, kalite, fiyat dengesi ve duyduğu hassasiyet, ayrıca gerçekleştirdiği işlerde göstermiş olduğu titizliğin bir sonucu olarak oluşan müşteri memnuniyeti, bir defalık değil sürekli birlikte çalışmayı beraberinde getirmektedir.