ATEŞLER KAVELA Orman Ürünleri Nak. San. Tic.Ltd.Şti

Ateşler Kavela; Kavela üretim alanında engin bilgi birikime ve deneyime sahip, girişimci gücü ve başarma azmimizle örnek gösterilecek bir kurumdur.

Girişimci ve yenilikçi yapısı, atölyeden fabrikaya dönüşen tesisi ile Türkiye’nin kaliteyi ve müşteri haklarını ön planda tutan en büyük üreticilerinden biri haline gelen Ateşler Orman ürünleri fabrikası 2000 m2 kapalı alanda 1500 m2 açık alanda bulunmakta ve günlük 1.000.000 üretim kapasitesine sahiptir.

Fabrikamız kavela üretimi yanı sıra Kayın, Kereste ve taslak üretimleri de gerçekleştirilmektedir. 1996 – 2005 yılında orman ürünleri faaliyetlerine başlamış, bugün itibariyle üretmiş olduğu ürünleri Avrupa ülkelerine ihraç ederek kalitesini ve markasını belirginliğini her geçen gün arttırmaktadır.

Üretimde verimliliği, kaliteyi,müşteri memnuniyetini ve çalışanların mutluluğunu sürekli yükseltmeyi hedefleyerek, Türkiye ekonomisine sağladığı katkı ve sürdürülebilir başarı hedefiyle yoluna devam etmektedir.

Misyonumuz

Müşteri memnuniyeti odaklı, sürekli büyüyen ve gelişen markaları ile rekabet edebilmeyi hedef edinmiş, çevreye duyarlı ve ülke kalkınmasına katkı sağlayan, kaliteli üründen ödün vermeyen, satış sonrası müşteri odaklı, iddialı bir firmayız…
Vizyonumuz
Faaliyette bulunduğumuz alanda teknolojiyi de yakından takip ederek, her zaman en ileri teknoloji ile rekabet gücünün taşıyıcı lokomotifi olarak ülke liderliğini elinde tutmak ve dünya markası olmak.

Kalite Standartlarımız

Teknoloji,Üretim,AR-GE
Ateşler Kavela ürünlerini;Son teknolojik makinalar ile Fırında kurutulup nem oranları düşürülerek el değmeden sıfır hata ile sizlere sunulmaktadır. Ateşler Kavela için Kalite herşey demektir. Bizi biz yapan Değerlerimizin en başında gelen kalite şirketimizin vazgeçilmezidir.

Kavela Çeşitleri

5 mm, 6 mm, 8 mm,10 mm Çaplarında, Uzunlukları 26 mm ile 1000 mm arasında Kavela Çeşitlerimiz bulunmaktadır.12 mm, 14 mm, 16 mm, 18 mm, 20 mm, 25 mm, 30 mm Çaplarında. Uzunlukları 1 metre ve üzeri Kavela Çeşitlerimiz bulunmaktadır.

Taslak Çeşitleri

 

Kereste Çeşitleri

Kayın kereste çeşitleri, muhtelif kalınlıklarında fırında kurutularak nem oranları düşürülüp üretilmektedir.

 

  • Adres: Beşiktaş Mahallesi Defne Cad. No: 26/A SİNOP/AYANCIK/TÜRKİYE
    Tel : +90 368 613 43 88
    Faks : +90 368 613 43 18
    E:mail: info@atesleragac.com
  • www.atesleragac.com