Atık kutu sistemi “Wasteboy” şimdi piyasada

Merkezi Bad Salzuflen’de bulunan Ninkaplast GmbH firması, ilke kez geçen yıl piyasaya sunduğu kompakt sistemi “Wasteboy” ile seri üretime hazır bulunuyor. Müşteriler ve iş ortakları ile yoğun bir diyalog ve kapsamlı geliştirme çalışmalarının bir sonucu olan bu ürün şimdi, mutfak dolapları çin olan yeni atık ayırma sistemiyle endüstri ve pazara sunuldu.

 

Wasteboy atık sisteminin gördüğü yoğun ilgi, piyasadaki benzerleri gibi sadece bir çöp kutusu olmanın ötesinde, benzersiz bir akıl ve işlevesellikle tasarlanmış kompakt çözüm olarak dikkat çekiyor. Mutfak dolaplarında bir aksesuar olarak yer alan Wasteboy, kolayca kurulabilen yapısıyla, kimsenin karmaşık bulmadığı bir ürün özelliğini taşıyor.

 

Kompakt ünitenin, özellikle de 400 mm genişlikten itibaren olan lavabo dolapları için uygun yapısı ve 16 artı 16 litrelik (çift ayrılık) veya 16 artı iki kez 7 litre (üçlü ayırma) hacimsel kapasitesi bulunuyor. Ünite, delme şablonu, montaj talimatları ve malzeme sabitleme gibi tüm parçaları ile birlikte küçük bir karton kutu içinde paketlenmiştir. Wasteboy lojistikte de minimalizm sergiliyor: 27 karton yığılabiliyor ve bir euro paleti üzerinde taşınabiliyor. Bu taşınmayı kolaylaştırırken, depolama alanından da tasarruf ediyor.

nine1402_b1

Küçük kartonun açılışı, çöp kutularını hareket ettiren ve depolama için kullanılabilir yanal çerçeveler, bir kapak ile bir çekici yuva, düz kayar raylar ve sağlam bir şasi ortaya koymaktadır. İkincisi, şirketin kapsamlı geliştirme çalışmaları gizlidir: akıllı kilitleme halkaları ile donatılmış üç teleskopik uzatılabilir polimer kutu halkaları, adeta sihirli bir şekilde çöp kutusuna dönüşür. Alet kullanmadan kurulumu sağlanabilen bu mutfak aksesuarı, nihai tüketici için de şaşırtıcı bir deneyim imkanı sunar.

 

Mobilite, sürat, sürdürülebilirlik, eğlence ve aksiyon anlamında tam bir kişisel zevk sunan Wasteboy, modern mutfak müşterilerinin ihtiyacı olan herşeye cevap veriyor. Bu noktada, nihai tüketici için de son derece pratik ve otantik bir ürün olan bu sistem, akıllı özellikleri, tasarım farklılığıyla pazar ve endüstride çok daha fazla aranan bir ürün olmaya aday.