ATLAS ZIMPARA SAN VE TIC. A.Ş.

Kurulduğumuz 1980 yılından itibaren Türkiye’nin lider zımpara üreticisi konumundayız.

2009 yılına kadar Merter’de bulunan tesislerimizde gerçekleştirdiğimizüretime bu tarihten sonra Gebze’deki 3750m²’lik fabrikamızda devam etmekteyiz. Son teknoloji ile donatılan bu tesisimizde, en modern ve tam otomatik makinelerle üretim yaparak kalitemizin devamlılığını sağlıyoruz.

Ürün çeşitliliğimizi genel olarak su zımparaları, rulo zımparalar, moplar, flap diskler, kuru zımparalar, fiber diskler, sünger zımparalar, sonsuz bantlar ve kalibreler oluştururken maskeleme bantları, fleks taşlar ve elmas kesme diskleri ile bu gamı genişlettik . Metalden mobilyaya, inşaattan çelik sanayiye kadar bir çok sektöre hitap eden Atlas Zımpara, her tür makinede ya da elde kullanılmaya uygun farklı kalite ve boylarda üstün performanslı ürünler sunabilmekte.

2014 yılında Saint-Gobain Aşındırıcılar firması ile birleşmemizin ardından Ar-Ge çalışmalarına yaptığımız yatırım oranlarımızı daha da arttırdık. Böylelikle piyasaya sunulan ürünlerimizin performansları günden güne artarken pazar liderliğimizi sürdürmekteyiz.

Atlas Zımpara olarak, Türkiye’nin yanı sıra Orta Doğu ve Balkanlar’ın da önde gelen bant zımpara üreticisi konumundayız. Ayrıca, küreselleşen dünya standartlara uygun gerçekleştirdiğimiz üretimler ile dünyanın çeşitli yerlerine ürünlerimizi ihraç etmekteyiz.

Yıllar boyu edinmiş olduğumuz köklü tecrübeler sayesinde müşterilerimizin taleplerini eksiksiz karşılarken aynı zamanda en iyi fiyat-performans oranı ile zamanında teslimi taahüt etmekteyiz. İhtiyaca yönelik oluşturduğumuz çözümlerin yanı sıra, devamlı yenilenen ve genişletilen ürün gamımız ile pazara öncülük etmeyi her zaman sürdürmeyi amaçlıyoruz.

Misyon

Yüksek fayda sağlayan yenilikçi ürünlerimizi en uygun fiyat ile yerel pazara öncelikli olarak sunmak.

Türkiye’de edindiğimiz tecrübeyi daha yüksek hacimli ihracatlar ile yurt dışında farklı noktalara ulaştırmak.

Çevre ve çalışan güvenliğine verdiğimiz değeri arttırarak sürdürmek.

Vizyon

Türkiye’deki lider pozisyonumuzu, kendimizi yenileyen tavrımızdan ve güvenirliliğimizden ödün vermeden sürdürmek.

 

  • Altayçeşme Mahallesi, Çamlı Sok. Esas Ofispark K:9 34843 Maltepe-İstanbul,
  • + 90(216) 217 12 60
  • [email protected]
  • www.atlas-zimpara.com.tr