AVRASYA PENCERE, CAM ve KAPI 2017 FUARLARINA KATILMAK İÇİN ÇOK NEDENİNİZ VAR

8-11 Mart 2017 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek Avrasya Pencere, Avrasya Cam ve Avrasya Kapı Fuarları, ürünlerini sergilemek, son gelişmeleri takip etmek ve yeni iş bağlantıları kurmak isteyen firmalar ve profesyoneller için yine doğru adres olacak.

 

2016 yılında 26 ülkeden 665 firma ve firma temsilciliğinin katılımıyla gerçekleşen, Avrasya Bölgesinin pencere, cam, kapı, alüminyum ve gölgelendirme sektörlerinde lider olan Avrasya Pencere, Avrasya Cam ve Avrasya Kapı fuarlarında sektörün farklı kollarında faaliyet yürüten firmalar, yeni ürünlerini ve ileri teknolojilerini tanıtmak için yerlerini çoktan almış bulunuyorlar.

2

Her yıl düzenlenen söz konusu fuarlar istikrarlı büyümelerini sürdürerek her geçen sene daha çok katılımcı ve ziyaretçinin dikkatini çekmeyi başarıyor. Geçtiğimiz yıl 112 ülkeden 57.681 nitelikli profesyonelin bir araya geldiği Avrasya Pencere, Cam ve Kapı fuarları yeni iş bağlantıları kurmak ve farklı pazarlara ulaşmak için katılımcı ve ziyaretçilerine önemli fırsatlar sunuyor.

 

Yapı sektörünün 3 önemli kolunu aynı çatı altında toplayan eşzamanlı fuarlar; İstanbul Pencere Fuarı içerisinde bulunan Alüminyum ve Gölgelendirme Özel Bölümleri ziyaretçilere çok geniş bir ürün yelpazesi sunarken, ürün gruplarına göre ayrılmış salonlarında katılımcı firmalar için ürünlerini sergileyebilecekleri uygun ve özel ortamı sağlıyor. Uluslararası nitelikleriyle ilgili sektörlerin ülkemiz ve Avrasya Bölgesi’ndeki en önemli ticari platformu olan fuarlar, yeni yatırımlara yön vererek, farklı pazarlara erişim kanalları açarak, pencere, cam ve kapı sektörlerinin gelişimine katkı sağlamaya devam ediyor.

 

8 – 11 Mart 2017 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece’de eş zamanlı olarak düzenlenecek Avrasya Pencere
“18. Uluslararası Pencere, Panjur, Cephe Sistemleri ve Aksesuarları, Profil, Üretim Teknolojileri ve Makineleri, Yalıtım Malzemeleri, Hammadde ve Tamamlayıcı Ürünler Fuarı”, Alüminyum “Alüminyum Profil, Cephe Sistemleri ve Aksesuarları Özel Bölümü”, Gölgelendirme “Gölgelendirme, Koruma ve Kapatma Sistemleri Özel Bölümü”, Avrasya Cam “7. Cam Ürünleri ve Uygulamaları, Üretim-İşleme Teknolojileri ve Makineleri, Tamamlayıcı Ürün ve Kimyasalları Fuarı” ile Avrasya Kapı “9. Uluslararası Kapı, Kepenk, Kilit, Panel, Pano, Bölme Sistem ve Aksesuarları Fuarı’’ hakkında detaylı bilgi edinmek için  www.avrasyapencerefuari.com, www.avrasyacamfuari.com, www.avrasyakapifuari.com web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.