Avrasya Pencere, Cam ve Kapı Fuarı 2017 kapılarını açtı…ORSİAD Gazetemiz Standına Bekleriz

Pencere, cam ve kapı endüstrilerinin tüm bileşenlerini bir araya getiren

Avrasya Pencere, Cam ve Kapı Fuarı 2017 kapılarını açtı

REED TÜYAP Genel Müdürü Ali Muharremoğlu: Son teknoloji kullanılarak geliştirilen inovasyon harikası ürünleri ve yeni üretim teknolojilerini bir araya getirmekten memnunuz.

 

REED TÜYAP tarafından 8 Mart Çarşamba günü kapılarını açan dünyanın ikinci Avrasya’nın ise en büyük ihtisas fuarı Avrasya Pencere, Cam ve Kapı 2017, sektörün tüm bileşenlerini 11 Mart Cumartesi gününe kadar ağırlayacak.

İstanbul, 8 Mart 2017– REED TÜYAP, Pencere ve Kapı Sektörü Derneği (PÜKAD), Pencere Üreticileri Kalite Birliği (PÜKAB) ve Girişimci Alüminyum Sanayici ve İş Adamları Derneği (GALSİAD) iş birliğiyle düzenlenen Avrasya Pencere, Cam ve Kapı Fuarı 2017, 8 Mart Çarşamba günü TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açtı.

 

Zamanın ruhuna uygun çözümler için Avrasya Pencere, Cam ve Kapı 2017

Son teknoloji kullanarak geliştirilen inovasyon harikası ürünlere ev sahipliği yapan fuarın açılışında; sektör profesyonellerinin yanı sıra katılımcı firmalar da yer aldı. Pencere, cam ve kapı endüstrisinin tüm yeniliklerini eş zamanlı olarak bir araya getiren fuar kapsamında, pencere sistemlerinden aksesuarlara, üretim teknolojilerinden cam ürünlerine geniş bir yelpazede ürünler sergileniyor.  

Alüminyuma geri dönüş başladı…

Öte yandan güvenlik ve teknolojiyle entegre edilen akıllı ürünlere de ev sahipliği yapan fuar, uzaktan kumandalı ve bluetoothlu çelik kapıları da gün yüzüne çıkardı. Yüksek katlı binalarda kullanılmak üzere geliştirilen inovasyon harikası ürünleri de takipçileriyle buluşturan fuar, hafifliğinin yanı sıra estetik ve modern görünümüyle de günümüz inşaat sektöründe yoğun olarak tercih edilen alüminyum ürünlerini de takipçilerinin beğenisine sundu. Alüminyum pencerelerin tüm süreçlerini tek bir makinede toplayan Alüminyum İşleme Merkezi makinası ise katılımcıların yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Muharremoğlu: İnovasyon harikası ürünlere ev sahipliği yapıyoruz

REED TÜYAP Genel Müdürü Ali Muharremoğlu, Avrasya Pencere, Cam ve Kapı Fuarı 2017’nin Avrasya Bölgesi’ndeki bir numaralı ticaret platformu olduğunun altını çizdi. Fuar kapsamında son teknoloji kullanılarak geliştirilen inovasyon harikası ürünlerin ve enerji verimliliği çözümlerinin yer aldığının altını çizen Muharremoğlu, “Pencere, kapı ve cam da doğru tasarım, doğru seçim ve doğru kurulum yaşama standardımızı bir üst skalaya taşıyan unsurlar. Yaşam alanlarımız için vazgeçilmez olan bu üç bileşen için sektörün tüm profesyonellerini bir araya getirmiş olmaktan memnuniyet duyuyoruz. Ayrıca Türkiye pencere, cam ve kapı endüstrisinin yeni pazarlara ulaşmasında önemli bir köprü olan fuarımız, dünyanın farklı noktalarından İstanbul’a gelecek olan alım heyetlerine de buluşma noktası olduğu için yeni iş fırsatlarının oluşmasına olanak sağlıyor” dedi.