Aytaş Yapı Malzemeleri A.Ş.

AGT Parke, bu yaza damgasını vuracak

Firmamız 1986 yılında Ali Çetinkaya Caddesi üzerinde bulunan 150 m2 teşhir alanı ve 200 m2 depolama alanına sahip bir mağazada süratle artan kent nüfusunun sonucu olarak gelişen inşaat sektörüne hizmet vermek üzere ticaret hayatına başlar.

İlk kurulduğu yılda bünyesinde bir satış danışmanı, bir muhasebe sorumlusu ve bir depo sorumlusu barındırır. İlk kurulduğu yılda bünyesinde bulunan bir satış danışmanı, bir muhasebe sorumlusu ve bir depo sorumlusu ile her zaman sektördeki gelişmeleri yakından takip etmeyi ilke edinmiş olan Aytaş, başlangıçta daha çok sektörün ana ihtiyaç kalemlerinden seramik, yapıştırıcı-derz grubu ve altyapı boru tedariki ile müşterilerine hizmet vermeye başlar.

Firmamız kaliteli ürünleri müşterilerine sunabilmenin heyecanı ve gayreti içerisinde, sektörün tamamına hâkim markaların Akdeniz çanağında dağıtıcılık rolünü üstlenir.

2000’li yıllara gelindiğinde geride bıraktığı 15 yılın meyveleri olan güven, müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ile Aytaş sektöre öncülük ederek İsmet Gökşen Caddesi’nde 650 m2 teşhir alanına sahip şehrin ilk A+ yapı malzemeleri mağazasına yerleşir.

Yeni yüzyılda turizm sektörünün hızla ivme kazanması ile bugüne kadar bölgede hizmet veren komplekslerin iki yüze yakınına firmamız imzasını atarken yüzlerce konutta da ürünlerimiz tercih edilmiştir.

Değişen tüketici alışkanlıkları ile üretici firmaların ürün gruplarını genişletmesi ve inşaat sektörünün Türkiye’nin lokomotif sektörleri arasında yer alması sonucunda daha büyük teşhir alanına ihtiyaç duyan firmamız İsmet Gökşen Caddesi’nde altı yıl faaliyet gösterdikten sonra halen hizmet vermekte olduğu Aspendos Bulvarı’nda konumlanan üç katlı 1.500 m2’lik mağazasına geçiş yapar.

2016 yılında 30. yılını kutlayan şirketimiz 30’un üzerinde çalışan kadrosu ve 12 adetlik tır filosu ile batıda Kalkan’dan doğuda Gazipaşa’ya ve kuzeyde de Konya’ya kadar uzanan kapsama alanına mimar – müteahhit, otel, tali bayi ve perakende olmak üzere dört farklı satış kanalı aracılığıyla hizmet vermeye devam etmektedir.

  • Mehmetçik Mah. Aspendos Bulvarı Nar Plaza B Blok No:89 / A Muratpaşa – Antalya
  • T. 0 (242) 322 3600
  • F. 0 (242) 322 3676
  • [email protected]
  • www.aytasyapi.com