BAKIŞ GRUP YENİ ÜRÜNLERİ İLE BİRLİKTE 2023 YILINA HIZLI BİR GİRİŞ YAPTI

“Kaliteli hizmet ve koşulsuz müşteri memnuniyeti için çalışıyoruz, üretiyoruz.”
Türkiye ve Ortadoğu’nun en büyük, Avrupa’nın ikinci büyük kapı üretim tesisleri ile, sektördeki ilklerin DAİMA ÖNCÜSÜ olmaya devam eden BAKIŞ Grup,  50.000 m2’lik kapalı üretim tesisinde, ülke ve bölge ekonomisi için üretmeye devam ediyor.

Kapı, Kapak ve Panel çatısı altında, geçmişten günümüze ve geleceğe atacağımız adımlar “BİRLİKTE DAİMA GÜÇLÜ! BAKIŞ SÖZÜ” mottosu ile yepyeni bir dönemi başlatmanın heyecanını yaşamakta.

AR-GE İçin Son Teknoloji Yatırımlar

Büyük yatırımlar ve yıllarca süren AR-GE çalışmalarımızın sonucu olarak, 2004 yılında Membran kapak üretimine başlayan BAKIŞ markası,  2020 yılında DÜNYADA İLK ve TEK 210cm x 280cm ebatlarında “AKRİLİK PANEL”, 2021 yılında da 210x280cm ebatlarında “PET HIGHGLOSS” Yüzey ve  Panel üretimini yaparak tüm sektörü domine edecek büyük bir inovasyona imza atmıştır.

Türkiye’de ve Dünyada yaygın bayi ağı ile milyonlarca tüketiciye ulaşmaktadır.

Yeni Ürünler Riyad The Big 5 Show Fuarında Görücüye Çıktı

Türkiye’nin ve Ortadoğu’nun en büyük iç kapı üreticisi, Bakış A.Ş. 2023 yılında da kapı, kapak ve panel ürünleri ile beğeni toplamaya devam ediyor. Son olarak Riyad TheBig5 Show fuarında kapı ailesine katılan “Premium Seri kapılar,Shaker, Sardes ve Perge” modelleri estetik çizgileri ve modern renkleri ile göz doldurarak ziyaretçilerden tam not aldı.

57 ülkeye ihracat yapan BAKIŞ A.Ş. her geçen gün büyümeye ve beğeni toplamaya devam etmektedir.