Baltic Wood, Hanover’de

Baltic Wood Yeni Koleksiyonundaki Jeans Temasıyla Gençleri Hedefliyor

Baltic Wood, Hanover’daki Domotex 2016’nın gözde firmalarından bir olmak için aday. Firma fuarla birlikte yeni koleksiyonunu da piyasaya tanıtmaya hazırlanıyor. Premium segmentinde, üç katmanlı zemin ve ahşap döşeme kreasyonun jeans teması, genç bir müşteri kitlesini hedefliyor.

Yıllardır zemin alanında dünyanın en büyük organizasyonlarından biri olan Domotex, sektördeki en son küresel trendlerin sunulduğu bir yerdir. 2016 yılında, 60 ülkeden yaklaşık 1400 katılımcının beklendiği fuara, ünlü zemin döşeme firması Baltic Wood da katılacak. Firma, ahşap zeminde en önemli renk ve stil trendleriyle dikkatleri çekmeye hazırlanıyor. 9.Salon, c23 no’lu standta yer alacak Baltic Wood, özellikle yeni koleksiyonu “Jeans Collection” ile enerjik ve genç ruhlu müşterileri hedefliyor. Firma ayrıca farklı ölçülerdeki “No Limits Collection”ın da prömiyerini yapacak. 2015 yılı Red Dot Ödülü sahibi, “Desire” zemin de firmanın standınında ziyaretçilerle buluşacak.

 Baltic Wood_Old Painter's Dream_Timeless Collection

Firmanın Satış ve Pazarlama Müdürü Elżbieta Szydłowska şu açıklamayı yapıyor: “Baltic Wood, % 100 ahşap bir markadır.

Baltic Wood_Reflection_No Limits Collection

Renk ve ton şemalarının yanı sıra, sağlam yapıyı teknolojiyle birleştiriyoruz. Zemindeki şık ve son trendlerle uyumlu, müşterilerimiz için mükemmel görünümü yakalamayı hedefliyoruz.

Baltic Wood_Pinot Noir_Selection du Sommelier

Yüksek tasarım kalitesi ve çözüm üretirken, yeni sezonda yeni ve sofistike desenlerimizi müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.”

1_Desire_4960px_2

Baltic Wood, masif ahşaptaki beğenilen koleksiyonu Sommelier Collection ile üç katlı zemin ürünü prestijli Timeless Collection koleksiyonunu C23 no’lu standında kaliteyle modern tasarımı birarada bulmak isteyen müşterilerinin beğenisine sunacak.