Barntrup’taki Vestfalya Mobilya Merkezi Gittikçe Büyüyor

 

Almanya’nın Barntrup mevkiinde yer alan Vestfalya Mobilya Merkezi Möbelzentrum Westfalen, Bruno Steinhoff GmbH (Westerstede, Almanya) şirketinin de yeni katılımıyla önemli bir büyüme gösteriyor. Barntrup merkezindeki sergi salonunda, 9 no’lu sergi alanında, 1000 m2’lik bir yer için uzun süreli anlaşma imzalayan Steinhoff Grubu’nun lider üreticisi, 14-18 Eylül 2014 tarihleri arasında gerçekleşecek Eylül Sipariş Fuarı’nda katılımcı olarak yerini almaya hazırlanıyor.

Katılımcıları arasında Asiades, Bruno Steinhoff GmbH, Gaoling, Lio-Collection, Forte Fabryki Mebli, Peterandthewolff ve Tradepoint gibi firmaların yanı sıra Polonyalı döşeme üreticileri Beso Meble, Bizzarto, Iste, Spin Meble und Tombea (Haziran 2014 itibariyle) gibi isimlerin de yer aldığı Möbelzentrum Westfalen fuarı, pazarda zengin tedarikçi çeşitleri sunabilen bir merkez olarak önemini arttırıyor. Fuarın yönetici müdürü Peter H. Meyer’ın açıklamalarına göre, Doğu-Vestfalya sergi platformunu kullanarak Orta Avrupa pazarında varlığını arttırmak amacında olan ve çoğunlukla da uluslararası şirketlerle bir dizi görüşmeler devam ediyor.

Yaz tatilinden hemen sonra başlayacak olan, gelecek 2014/2015 sezonu için Barntrup gündemi şöyle; MOW paralelinde gerçekleşecek olan “September Order Fair” (Eylül Sipariş Fuarı), Ocak 2015’teki “Ortaklık Günleri” ve 2015 Nisan/Mayıs aylarındaki “Bahar Siparişi”. Bu yılın bahar aylarından bu yana, Vestfalya Mobilya Merkezi’ndeki sergi alanları sık sık büyük şirketler tarafından çeşitli etkinlik ve fuar organizasyonları için kiralanıyor.

mbne1404_b2