BATUDESİGN

BATU DESİGN 2009 yılında mobilya sektörüne hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Kurulduğumuz günden bu yana ürün çeşitliliğini, büyüyen iş gücü kapasitemizle arttırarak genç ve dinamik çalışanlarımızla kaliteden ödün vermeden 3000 m2 kapalı alanda üretime devam etmekteyiz. Gittikçe güçlenen deneyimli kadromuz,makine ve ekipmanlarımızla siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermek,ürünlerinize değer katabilmek için var gücümüzle çalışıyoruz.

Gün geçtikçe artan müşteri potansiyelimize, sektörde deneyimli ve tecrübeli ekibimizle, kaliteli firmalara verdiğimiz hizmet ve gerçekleştirdiğimiz ihracatlarla geleceğe emin adımlarla ilerliyoruz.

Siz değerli müşterilerimizin bildiği gibi, ürün çeşitlerimiz; mobilya dolap içlerinde ideal kullanım alanları sağlayan, hayatımızı kolaylaştıran, fonksiyonel ve estetik çekmece sistemleri, pantolon, kravat, elbise askı sistemleri, aksesuar kutuları zeminden kaynaklanan bozuklukları ortadan kaldıran dolap ayar mekanizmaları, sensörlü led aydınlatmalar, sensörlü led aydınlatmalı elbise askı sistemleri, cam led aydınlatmalar, dolap askı asansörleri, kapak frenleme sistemlerinden oluşmaktadır.

Bunlara ek olarak 2014 yılında gerçekleştirdiğimiz yabancı ortaklıkla PVC kaplı ahşap hazır çekmeceler ve V-cut kesimli çekmece üretimiyle mobilya sektörüne özel ve avantajlı çözümler sunmayı hedefledik. Sadece hazır çekmece ve çekmece profilleri üretimini yapan tesisimizde günlük 15.000 adet çekmece üretimi yapmaktayız. Yüksek kapasitemizle mobilya üreticilerinin çekmece üretiminden kaynaklanan verimlilik kayıplarını ortadan kaldırarak sektörün çözüm ortağı olmaya devam ediyoruz.

Ürünlerinizi zenginleştiren dekoratif ve fonksiyonel çeşitlerimizle KALİTE ve AR-GE’ye verdiğimiz önem ile ürün yelpazemizi geliştirerek sektöre katkıda bulunmaya devam ediyoruz.Bu doğrultuda yaptığımız farklı tasarımlar ile kaliteli mobilya üreticilerinin kaliteli çözüm ortağı olan BATU DESIGN siz değerli müşterilerimizin güven ve desteği ile daha fazla çalışarak sektöre ve sizlere katkıda bulunmaya devam edecektir.

Adres:

Ertuğrulgazi Mah. Alanyurt Cad. No: 10 İnegöl / Bursa – TURKEY

Telefon:

 +90 224 714 91 94

E-mail:

info@batudesign.com

Web:

www.batudesign.com