BAYDOOR 40. YILINI BAYİLERİ İLE KUTLADI

Baydoor kurumsal kimliğinin ve marka değerinin farkını yine hissettirdi.

Türkiye’nin iç kapı, kapak, mutfak ve mobilya dekorasyon  üretimi alanında öncü firmalarından Baydoor, 40. yılını bayileri ile Kule Hotel’de yaptığı toplantı ile kutladı.

Türkiye’nin ve Dünya’nın farklı bölgelerinden bayiler, toplantı ve 40. yıl kutlama etkinlikleri çerçevesinde Gaziantep’e geldi

Fabrika gezisi ile başlayan etkinlikte bayiler, birbirine tam entegre üretim hatlarına ürünlere ve yönetimin mütevazi duruşuna misafirperverliğine hayran kaldıklarını ifade ettiler.

Fabrika gezisinin akabinde Baydoor yönetim kurulu ve bayiler verilen kokteylde bir araya geldi. Etkinlik Baydoor hatırası panosunun önünde çekilen fotoğraflardan sonra, en yeni ve trend ürünlerin sergilendiği showroom gezisi ile devam etti.

Gaziantep lezzetlerinden oluşan akşam yemeğinden sonra misafirler konaklayacakları otele geçti.

Ertesi gün etkinlik çerçevesinde Baydoor ekibi ve bayileri Gaziantep’in kurtuluş mücadelesinin resmedildiği 25 Aralık Panorama Müzesi’nde Gazianteplilerin düşmana karşı tüm zorluklara rağmen verdikleri mücadeleyi rehber eşliğinde dinledi.

Müze gezisinin ardından Rumkale’nin doğal güzelliklerini cam terastan seyrettikten sonra tekne ile Fırat’ın serin sularını geçip Halfeti batık şehri ziyaret eden grup öğle yemeğinden sonra Rumkale manzarasında Baydoor bayrağını hep birlikte yukarı kaldırarak birlikte olduğumuzda güçlüyüz mesajı verildi.

 

  1. yıl kutlama etkinliklerinin devam ettiği Kule Hotel’de İstiklal Marşı ile başlayan programda konuşan Baydoor Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Av. M. Bahadır Bay; Baydoor firması şahsımdan tam 10 yaş daha büyük bir firma dedi.

Yalnız yurt içinde değil yurtdışında da 15 ülkeye ihracat yaptıklarını ifade eden Bay, Yönetim kurulu başkanımız Mehmet Nuri Bay ve Şaban Bay’ın bize açtıkları bu vizyoner yolda, kaliteden ödün vermeden gerek yapay zeka, gerek endüstri 4.0, gerek son sistem makine parkurlarımızla birlikte, sizlere Baydoor bayisi olmanın gururunu her geçen gün daha fazla tattırmak için elimizden gelen  gayreti göstereceğimizin sözünü veriyorum dedi.

Baydoor’un genç yönetim kurulunu bayilere tanıtan Bay, işimiz mobilya, markamız Baydoor, gücümüz sizlersiniz dedi.

Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Nuri Bay’ın yaptığı konuşmada söze kıymetli misafirlerimiz, saygıdeğer dostlarımız, arkadaşlarımız, değerli Baydoor ailesi diyerek söze başlaması dikkat çekti.

Depremin olumsuz etkilerini üzerimizden atmak, adeta bir anka kuşu misali küllerimizden yeniden doğmak ve geleceğe ümitle bakmak için işbirliği ve güç birliği içinde olacağımız bu toplantıları önemsiyoruz dedi. Bay, Depremde hayatını kaybedenleri rahmet anıyorum ve ülkemizin bu tür felaketlerden uzak olmasını bir daha yaşanmamasını temenni ediyorum dedi. Sektörün saygın sanayicilerinden iş adamı Motif Group ve Baydoor yönetim kurulu başkanı Mehmet Nuri Bay bayilerimiz, çözüm ortaklarımız ve çalışanlarımızla biz büyük bir aileyiz ve hep birlikte başarıyoruz.

Sorumluluklarımızın farkındayız. Yaptığımız her işte ilerlerken azami hassasiyet gösteriyoruz. Gerek biz gerek bayilerimiz yeni kuşaklarla daha güçlü ve işbirliği içindeki yaklaşımlarımızla nice 40 yıllara diyoruz. Herkese saygılarımı sunuyorum dedi.

Gecede Gaziantep Kültür Bakanlığı Sanatçısı Faruk Lök’ün seslendirdiği türküler ve şarkılar ile keyifli vakit geçiren grup birlikte halay çekti.

  1. yıl anısına hazırlanan plaketler Baydoor Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Nuri Bay ve Şaban Bay tarafından bayilere takdim edildi.

Programın sonunda, mikrofon uzatılan bayiler; Baydoor Ailesinin bir parçası olmaktan duydukları memnuniyetlerini dile getirdi.

Baydoor’un 40 yıllık gücünü ve tecrübesini arkamızda hissetmekten gurur duyuyoruz. Yapılan çalışma ve yatırımlara yakinen şahit olmak gerçekten çok değerli. Baydoor, babaları ile başlayıp bu gün 2. kuşak evlatları ile büyüyerek devam ediyor.

Bu çok az firmaya nasip olan bir durum. Baydoorla Nice 40 yıllara birlikte denildi.