Bellona baharı yeni reklam filmiyle karşılıyor

Bellona baharı yeni reklam filmiyle karşılıyor
Bellona baharı yeni reklam filmiyle karşılıyor

Ev modasının öncü markalarından Bellona, 2013 koleksiyonu ile mağazalarda yerini alırken, reklam filmiyle de izleyici ile buluştu.

Ev modasında farklı tasarımları, çeşitliliği ve fonksiyonelliği ile müşterilerine her zaman zevkli alternatifler sunan Bellona, yeni koleksiyonu ile mağazalarda yerini alırken reklam filmi ile de ekranlarda sevenleri ile buluşmaya başladı. ‘Yine bu bahar evler Bellona’yla güzelleşiyor’ sloganıyla ürünlerini lanse eden Bellona, yeni koleksiyonunu Şevval Sam’ın enerjisiyle birleştirerek Bellona severlere sundu.

Bellona 2013 Koleksiyonu ile her evi tazelemek için coşku, heyecan ve mutluluk katan yenilikler ile yol çıktı. Müşterilerine her zaman pek çok alternatifi bir arada sunan ve ihtiyaçlarına cevap veren Bellona, yeni koleksiyonu ile bütün evlerin havasını bahar havası ile değiştirirken, reklam filmi ile de tüm Bellona severlerin kalbini bir kez daha fethediyor.  Şevval Sam’ın sesi ve görüntüsüyle hayat verdiği reklam filminde ayrıca Sam’a çocuk oyuncular da eşlik ediyor. Çocuk oyuncuların performanslarıyla Bellona’nın enerjisine enerji kattığı reklam filminde baharın gelişiyle açan güneşe vurgu yapılıyor.

‘Baharda Kuşlar gibi’ melodileri ile de dikkat çeken reklam, Film Sokağı Stüdyolarında 3 günlük bir çalışma ile tamamlanırken filmin setinde de eğlenceli anlar yaşandı. Oldukça kalabalık bir ekiple çekilen reklam filminin yönetmeni ise Hakan Yonat.