Berlin’de, Fruit Logistica Fuarı 2018, 7 Şubat’ta

International Paper’ın sürdürülebilir ve inovatif oluklu ambalaj çözümlerini sergileyeceği fuarda Olmuksan IP de ödüllü ürünü V50 Narenciye Kutusu’nu ve diğer yenilikçi ürünlerini tanıtacak.

“Birlikte hep daha iyiye” hedefiyle yola çıkan, dünyanın en büyük ambalaj, kâğıt ve orman ürünleri şirketi olan ve yaş meyve-sebze ambalaj alanının en önemli liderleri arasında sayılan International Paper, Fruit Logistica 2018’de yeni oluklu ambalaj çözümlerini tanıtacak. International Paper İtalya’nın ödüllü çözümü Econtray™ ile Olmuksan IP’nin ödüllü ürünü V50 Narenciye Kutusu da etkinlikte ziyaretçilerle buluşacak. 7 binden fazla ziyaretçisi ve 3 bine yakın katılımcısı ile yaş ürün ticareti için en önemli uluslararası fuar olarak öne çıkan Fruit Logistica, 7-9 Şubat 2018 tarihleri arasında Berlin’de gerçekleşecek.

International Paper’ın yenilikçi oluklu mukavva ambalaj çözümleri; müşterilerin özel ihtiyaçları göz önüne alınarak ürün güvenliğini, tasarım işlevselliğini ve tedarik zinciri verimliliğini en sürdürülebilir şekilde en üst düzeye çıkarmak üzere tasarlanıyor.

International Paper EMEA Oluklu Ambalaj Bölümü Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Eric Chartrain, “Günümüzde müşteriler; daha sürdürülebilir, yüksek kaliteli baskı sunan ve tedarik zincirindeki zayiatın ortadan kaldırılmasına yardımcı olan daha iyi ambalaj çözümleri konusunda her zamankinden daha fazla ısrarcılar” dedi. Chartrain, sözlerine şöyle devam etti: “Gücümüzü, yerel olarak faaliyet gösterebilmemizin yanı sıra global imkânlarımızla da müşterilerimizi destekleyebilmemiz sayesinde onların işlerini daha iyi hâle getirmelerine yardımcı olmamızdan alıyoruz.”

Ziyaretçiler, International Paper temsilcileriyle tanışmak, oluklu ambalaj çözümlerinin her birini tek tek tartışmak ve International Paper ile çalışarak “Birlikte hep daha iyiye”nin nasıl mümkün olacağına dair daha fazla bilgi edinmek üzere fuara davetliler.

International Paper, 7-9 Şubat 2018’de Berlin’deki Fruit Logistica’da ziyaretçileriyle buluşacak. Bizi ziyaret edin: Salon 2.2/ Stand B-09 (İtalya), Salon 1.1/ Stand A-18 (Fas) ve Salon 1.1/ Stand F-11 (Türkiye).

EContray™ hakkında – 2017 CONAI Çevre Dostu Ambalaj Ödülü Kazananı ve 2017 Oscar dell’imballaggio Finalisti

EContray™, daha verimli lojistik için yeni sürdürülebilir ambalaj ürünü olarak öne çıkıyor. Yenilikçi EC çift dalga tasarımı; güç, kolay kullanım, baskı kalitesi ve çevresel sürdürülebilirliğin en iyi birleşimini sunuyor. EContray™’ın başlıca faydaları şunlar:

Daha ince ve daha hafif malzeme sayesinde geliştirilmiş lojistik performansı, taşıma ve depolama

Daha az seferde daha çok ürün sevk edilebilmesi sebebiyle CO2 emisyonunda azalma sağlaması

Optimize edilmiş kutu mukavemeti

Aynı dış ölçülerle yüzde 5 daha fazla iç hacim

Daha iyi baskı kalitesi

İşlenmemiş elyaf kâğıdı bileşimi sebebiyle gıdayla teması uygun

Yüzde 100 geri dönüştürülebilme

V50 Narenciye Kutusu hakkında – 2017 İyi Tasarım Ödülü Kazananı

Uzun mesafeli nakliye ve uzun raf ömrü için en uygun havalandırmaya sahip olukludan imal edilmiş kasa. 50 özel tasarlanmış deliği sayesinde tedarik zinciri boyunca limon ve mandalina gibi meyveleri serin tutuyor. V50 Narenciye Kutusu’nun başlıca faydaları şunlar:

Özel köşeleri ve iki istifleme tırnağı sayesinde yüksek BCT direnci ile mükemmel istifleme sağlar

Meyvelerin raf ömrünü uzatır

Müşterinin talebine göre kolayca özelleştirilebilir

Oluklu mukavvadan imal edilmiş olduğu için hassas meyveleri daha iyi koruma özelliği sunar